Blociņi ar spirāli - dizains un apdruka | Hromets poligrāfija

Blociņi ar spirāli

Blociņu izgatavošana – atsauksmes

“Logistics Solutions Company”

(..) esam priecīgi, ka esam ieguvuši uzticamu sadarbības partneri. Regulāri kopīgi veidojam kalendārus, blociņus un citus materiālus. (..) Ja vēlaties pateikt saviem klientiem, ka nodrošināt augstu kvalitāti pakalpojumam vai precei, tad reklāmas un prezentmateriālus gatavojiet pie “Hromets poligrāfija”. Esam droši, ka Jūs iegūsiet drošu un uzticamu sadarbības partneri.

valdes loceklis Viktors Rundāns

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
“OVI”

(..) Ar SIA “Hromets poligrāfija” sākām strādāt 2014. gada beigās, pasūtot pierakstu blociņus. Ar sadarbību esam apmierināti, noteikti turpināsim sūtīt vēl.

valdes priekšsēdētājs V. Oderovs

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
“INTRA”

(..) Ar SIA “Hromets poligrāfija” strādājam kopš 2017. gada novembra, pasūtot (..) pildspalvas, kalendārus, blociņus, konfektes, dāvanu maisiņus un koka kastītes ar individuālo dizainu. Piedāvājumā vienmēr var atrast lietas ar interesantu, jaunu dizainu un labu kvalitāti. Unikāls kalendāra dizains ar koka pamatni, ko izstrādāja uzņēmuma dizaineri, ir saņēmis augstu novērtējumu no mūsu sadarbības partneriem gan Latvijā, gan ārzemēs. Esam ļoti apmierināti ar unikālo kalendāru kvalitātes un izpildījuma ziņā, kā arī ar projektu vadītājas attieksmi un pretimnākšanu.

valdes priekšsēdētājs Juris Upmacis

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
“A. Ābeles inženieru birojs”

(..) Ar SIA “Hromets poligrāfija” sadarbojamies no 2017. gada maija. Sadarbību sākām ar uzņēmuma logo pārveidi, turpinājām ar dažādu drukāto materiālu (blociņi, uzlīmes, vizītkartes) pasūtīšanu. Ļoti patīk projektu vadītājas attieksme un pretimnākšana. Iesakām SIA “Hromets poligrāfija” kā uzticamu sadarbības partneri – garantēti inovatīvi risinājumi un 100% kvalitāte!

valdes loceklis Armands Ābele

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
“Avalon Hotel”

(..) Ar SIA “Hromets poligrāfija” sadarbojamies no 2013. gada aprīļa, pasūtot konferenču pierakstu lapas un blociņus. (..) esam ļoti apmierināti gan dizaina un maketa ziņā, gan tehniskajā izpildījumā. Vienmēr saņemam profesionālu attieksmi un atsaucību no projektu vadītājiem. Droši varam ieteikt SIA “Hromets poligrāfija” kā uzticamu sadarbības partneri ilgtermiņā.

valdes locekle Kamilla Svirska

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
“Deloitte Latvia”

(..) Ar SIA “Hromets poligrāfija” sadarbojamies no 2017. gada aprīļa, pasūtot (..) – blociņus, mapes, skrejlapas, roll-up utt. Kā starptautiskam uzņēmumam, mums ir ļoti svarīga kvalitāte un zīmola vadlīniju ievērošana – šajā ziņā noteikti varam paļauties uz “Hromets poligrāfija”. Ļoti patīk projektu vadītāju attieksme un pretimnākšana – cilvēciskais faktors ir ļoti svarīgs.

biznesa attīstības vadītāja Polina Nazarova

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
“SLO LATVIA”

(..) Jau pēc pirmās tikšanās palika pats labākais iespaids par uzņēmuma darbinieku profesionalitāti, ieinteresētību un izpratni par mūsu biznesa specifiku. Arī reklāmas materiālos (piezīmju blociņus, brošūras, pildspalvas) (..) nav likuši vilties, un varu būt droša, ka ja gadītos kas neparedzēts, SIA “Hromets poligrāfija” izdomātu labāko variantu, kā problēmu risināt. (..) komunikācija vienmēr ir viegla un patīkama. SIA “Hromets poligrāfija” ir uzņēmums, pie kura vēršoties pasūtītājs var būt drošs, ka tiks pie labākā risinājuma, kvalitātes un attieksmes.

tirdzniecības un mārketinga koordinatore Katrīna Gončarova

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
“INTRAC Latvija”

(..) Augstu vērtējam sadarbību ar SIA “Hromets poligrāfija”, ievērojot mūsu kompānijas vadlīnijas (..) Visbiežāk gatavojam vizītkartes, veidlapas, kalendārus, pierakstu bloknotus, kā arī reklāmas izdales materiālus. Esam priecīgi par pretimnākošu komandu, precīzu termiņu ievērošanu un kvalitatīvu darbu izpildi.

personāla un mārketinga lietu speciāliste Jolanta Vārpa

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
Previous
Next

Skatiet arī citas atsauksmes.

Saņemt piedāvājumu

* Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “nosūtīt” Jūs piekrītat savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “Hromets poligrāfija”.

Blociņi ar spirāli – kas tas ir?

Pēc būtības tie ir tie paši klasiskie blociņi. Vienīgā atšķirība ir tā, ka šie blociņi nav līmēti, bet ir sastiprināti ar spirāli (mēdz saukt arī par kladēm). Šis stiprinājuma veids piešķir blociņiem augstāku klasi, jo sniedz papildu priekšrocības, piemēram, blociņam var pievienot vāciņus (papīra, kartona, plastikāta) un dažādus reklāmas materiālus (papildu iekšlapas-skrejlapas).

Otra galvenā priekšrocība – blociņi ir divpusēji. Protams, arī parastajam blociņam ir iespējams rakstīt otrā pusē, taču ne vienmēr tas tiek darīts. Tāpat arī apdruka parastajiem blociņiem, visbiežāk, ir no vienas puses. Šī iemesla dēļ spirāļoti blociņi ir praktiskāki (psiholoģiskā līmenī), jo lapu apraksta no abām pusēm. Tāpēc šādi blociņi ir iecienīti ilgtermiņā un tiek izmantoti regulāri. Un ja iekšā, kaut vai nemanāmi, ir iedrukāta Jūsu uzņēmuma simbolika, zemapziņas līmenī tā paliek potenciālā vai esošā klienta prātā.

Daži fakti par blociņiem ar spirāli:

 • blociņus ir iespējams saspirāļot gar sānu vai augšējo malu;
 • šādiem blociņiem ir iespējams izraut jebkuru lapu, nesabojājot blociņu;
 • blociņiem ir iespējams izvēlēties dažādu vāku materiālu – papīrs, kartons, plastikāts u.c.;
 • blociņu vākiem ir iespējami dažādi pēcapstrādes noformējuma varianti:
  • pantoņa druka sietspiedē;
  • karstspiede ar dažādu krāsu folijiem;
  • reljefa iespiešana.
 • blociņiem ar spirāli ļoti viegli ir iespējams pievienot papildu lapas – reklāma, priekšlapa no dizaina papīra, audums u.c. materiāli.

Blociņi ar spirāli – kā tos saņemt?

Lūdzu sk. sadaļu kontakti.

Close Menu

HEI, izskatās,
ka Tev patīkam!

Ja atstāsi savu tālruņa numuru,
mēs sazināsimies ar Tevi.