Līmētie blociņi


Saņemt piedāvājumu

  Ja plānotajam projektam ir faili, aicinām pievienot šeit.(Iespējams pievienot 1 failu līdz 20MB, ja ir vairāki faili, lūdzam izmantot ZIP arhīvu)

  * Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “nosūtīt” Jūs piekrītat savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “enivo”.

  Tevi vēl varētu interesēt:

  Līmētu blociņu izgatavošana – atsauksmes

  OVI
  OVI

  Ar SIA “enivo” sākām strādāt 2014. gada beigās, pasūtot pierakstu blociņus. Ar sadarbību esam apmierināti, noteikti turpināsim sūtīt vēl.

  valdes priekšsēdētājs V. Oderovs

  INTRA
  INTRA

  (..) Ar SIA “enivo” strādājam kopš 2017. gada novembra, pasūtot (..) pildspalvas, kalendārus, blociņus, konfektes, dāvanu maisiņus un koka kastītes ar individuālo dizainu. Piedāvājumā vienmēr var atrast lietas ar interesantu, jaunu dizainu un labu kvalitāti. Unikāls kalendāra dizains ar koka pamatni, ko izstrādāja uzņēmuma dizaineri, ir saņēmis augstu novērtējumu no mūsu sadarbības partneriem gan Latvijā, gan ārzemēs. Esam ļoti apmierināti ar unikālo kalendāru kvalitātes un izpildījuma ziņā, kā arī ar projektu vadītājas attieksmi un pretimnākšanu.

  valdes priekšsēdētājs Juris Upmacis

  A. Ābeles inženieru birojs
  A. Ābeles inženieru birojs

  Ar SIA “enivo” sadarbojamies no 2017. gada maija. Sadarbību sākām ar uzņēmuma logo pārveidi, turpinājām ar dažādu drukāto materiālu (blociņi, uzlīmes, vizītkartes) pasūtīšanu. Ļoti patīk projektu vadītājas attieksme un pretimnākšana. Iesakām SIA “enivo” kā uzticamu sadarbības partneri – garantēti inovatīvi risinājumi un 100% kvalitāte!

  valdes loceklis Armands Ābele

  Avalon Hotel
  Avalon Hotel

  (..) Ar SIA “enivo” sadarbojamies no 2013. gada aprīļa, pasūtot konferenču pierakstu lapas un blociņus. (..) esam ļoti apmierināti gan dizaina un maketa ziņā, gan tehniskajā izpildījumā. Vienmēr saņemam profesionālu attieksmi un atsaucību no projektu vadītājiem. Droši varam ieteikt SIA “enivo” kā uzticamu sadarbības partneri ilgtermiņā.

  valdes locekle Kamilla Svirska

  Deloitte Latvia
  Deloitte Latvia

  (..) Ar SIA “enivo” sadarbojamies no 2017. gada aprīļa, pasūtot (..) – blociņus, mapes, skrejlapas, roll-up utt. Kā starptautiskam uzņēmumam, mums ir ļoti svarīga kvalitāte un zīmola vadlīniju ievērošana – šajā ziņā noteikti varam paļauties uz “enivo”. Ļoti patīk projektu vadītāju attieksme un pretimnākšana – cilvēciskais faktors ir ļoti svarīgs.

  biznesa attīstības vadītāja Polina Nazarova

  SLO LATVIA
  SLO LATVIA

  (..) Jau pēc pirmās tikšanās palika pats labākais iespaids par uzņēmuma darbinieku profesionalitāti, ieinteresētību un izpratni par mūsu biznesa specifiku. Arī reklāmas materiālos (piezīmju blociņus, brošūras, pildspalvas) (..) nav likuši vilties, un varu būt droša, ka ja gadītos kas neparedzēts, SIA “enivo” izdomātu labāko variantu, kā problēmu risināt. (..) komunikācija vienmēr ir viegla un patīkama. SIA “enivo” ir uzņēmums, pie kura vēršoties pasūtītājs var būt drošs, ka tiks pie labākā risinājuma, kvalitātes un attieksmes.

  tirdzniecības un mārketinga koordinatore Katrīna Gončarova

  previous arrow
  next arrow

  Līmēti blociņi – kas tas ir?

  Līmētie blociņi ir visparastākais un ekonomiskākais no blociņu veidiem, tāpēc arī vispopulārākais. Līmētos blociņus plaši izmanto konferencēs, semināros, sapulcēs, kā arī uzņēmuma ikdienā. Šie blociņi ir iecienīti kā korporatīvā dāvana, jo, kombinējot dažādus elementus (izmēru, krāsu skaitu, lapu skaitu, novietojumu utt.), ir iespējams iegūt elegantu un individuālu rezultātu. Savā ziņā blociņi ir kā uzņēmuma veidlapas, tikai salīmētas kopā.

  Populārs un ilgtermiņā vērtīgs variants ir blociņu dāvināšana dažāda veida izstādēs. Reklāmas materiālus (bukleti, skrejlapas, brošūras) dala daudzi (ja ne visi) un tas nav slikti, bet, ja komplektā ar to nāk arī blociņš, tad Jūsu uzņēmums būs par vienu pakāpi augstāks potenciālā klienta zemapziņā, jo tas redzēs Jūsu uzņēmuma simboliku biežāk, lietojot šo blociņu.

  Daži fakti par līmētiem blociņiem:

  • bieži vien lapu apjomu blociņā izvēlas pēc sistēmas – jo mazāka izmēra blociņš, jo vairāk lapiņu tajā;
  • blociņus var salīmēt gar jebkuru malu;
  • blociņus ir iespējams izgatavot ar pagarinātu pamatnīti vai vāciņiem;
  • lai arī parasti blociņu lapiņas tiek apdrukātas no vienas puses, ir iespējams tās apdrukāt no abām;
  • blociņiem nav ierobežojumu attiecībā uz pamatnīti, arī to ir iespējams apdrukāt no abām pusēm;
  • blociņa lapu var noplēst un apdrukāt printerī, ja tie ir izgatavoti no nekrītota papīra (98% gadījumu tā arī ir).
  • blociņi ir ļoti efektīvs reklāmas rīks, jo uz katras lapas ir iespējams uzdrukāt visu nepieciešamo informāciju;
  • blociņi radīs reprezentablu priekšstatu par Jūsu uzņēmumu;
  • varat būt droši, ka blociņus uzdāvinot, tie netiks izmesti – bez tiem birojā neiztikt tāpat kā bez pildspalvām!
  • blociņi kalpo kā ļoti patīkama dāvana vai suvenīrs – sadarbības partneri un klienti noteikti būs ļoti priecīgi tos saņemt;
  • blociņus ir iespējams izgatavot visdažādākajos izmēros, kā arī individuālās (nestandarta) formās;
  • blociņu ražošanas izmaksas attiecībā pret atdevi ir salīdzinoši zemas – tie noteikti atmaksāsies!

  Līmēti blociņi – kā tos saņemt?

  Lūdzu sk. sadaļu kontakti.