Mobile nav

Bukleti un skrejlapas (flajeri)

Bukleti un skrejlapas – ar ko tie atšķiras?

Bukleti un skrejlapas tehniski atšķiras tikai ar to, ka bukletam ir viens vai vairāki locījumi, bet skrejlapa ir nelocīta. Bieži par bukletiem kļūdaini mēdz saukt brošūras, tomēr brošūras ir vairāku (nevis vienas) lapu skavots, līmēts vai spirāļots izdevums.

Bukletiem un skrejlapām ir atšķirīgs pielietojums. Bukleti parasti reprezentē kādu uzņēmumu, produktu vai pakalpojumu un tiek izgatavoti no kvalitatīva papīra. Bieži bukletu izgatavošana paredz arī papildu greznumu izmantošanu, tādu ka laminēšana, UV fragmentārā lakošana un izciršana. Turpretī skrejlapas izmanto akciju, speciālo piedāvājumu, pasākumu un citu īstermiņa aktivitāšu reklamēšanai. Tās tiek izgatavotas no lētāka un plānāka papīra, bet ievērojami lielākās tirāžās.

Lai izvēlētos Jums vispiemērotāko bukletu veidu un iepazītos ar padomiem, gatavojoties pasūtīt bukletus, skatiet sadaļas: klasiskie A4 bukleti un brīvas (nestandarta) formas bukleti.

Ja vēlaties izgatavot efektīvas skrejlapas un iegūt noderīgus padomus, pirms veicat pasūtījumu, lūdzu sk. sadaļu skrejlapas (flajeri).

Kāpēc pasūtīt Hromets poligrāfijā?

  • drukātie bukleti un skrejlapas lieliski reprezentēs Jūsu uzņēmumu, jo dizainu izstrādās pieredzējuši mākslinieki;
  • Jūs varēsiet veiksmīgāk iegūt jaunus klientus, jo konsultēsim un palīdzēsim iestrādāt tādus mārketinga elementus, lai reklāma Jums nestu maksimālo atdevi;
  • materiāli vienmēr izskatīsies teicami, jo, lai nepieļautu krāsu smērēšanos, vienmēr nodrošināsim to lakošanu ar matēto vai glancēto laku;
  • sniedzam tehniskas konsultācijas un palīdzam izvēlēties visatbilstošāko ražošanas tehnoloģiju, lai Jūs saņemtu piemērotāko risinājumu Jūsu vajadzībām.

Bukleti un skrejlapas – kā tās saņemt?

Lūdzu sk. sadaļu Serviss.