Bukleti un skrejlapas (flajeri)


Saņemt piedāvājumu

  Ja plānotajam projektam ir faili, aicinām pievienot šeit.(Iespējams pievienot 1 failu līdz 20MB, ja ir vairāki faili, lūdzam izmantot ZIP arhīvu)

  * Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “nosūtīt” Jūs piekrītat savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “enivo”.

  Tevi vēl varētu interesēt:

  Bukletu un skrejlapu izgatavošana – atsauksmes

  Baltic Data
  Baltic Data

  (..) Sadarbojamies bukletu un skrejlapu izgatavošanā. enivo atsaucīgais kolektīvs vienmēr palīdz ar materiālu un tehnoloģiju izvēli, kā arī pieskata, lai iesniegtais makets būtu pareizs un atbilstu visaugstākajām prasībām. Termiņi un kvalitāte nekad nav likusi vilties, arī tad, ja visu vajadzēja jau vakar. Paldies un ceram uz turpmāku, tieši tik pat pozitīvu, sadarbību.

  valdes loceklis Aivars Arums

  DB Schenker
  DB Schenker

  (..) sadarbojamies no 2016. gada sākuma. Esam pasūtījuši dažādas prezentreklāmas lietas (... bukletus, plakātus, glāzes, t-kreklus u.c.) un saņēmuši teicamas kvalitātes produkciju. Ļoti ērti, ka enivo piedāvā arī dizaina izstrādi un maketēšanas pakalpojumu, kas ļauj visu operatīvi pasūtīt vienuviet. Ņemot vērā pozitīvo pieredzi, pretimnākšanu un profesionālu klientu apkalpošanu, varam ieteikt SIA “enivo” kā labu un uzticamu sadarbības partneri.

  valdes loceklis Māris Kleinbergs

  VELUX
  VELUX

  (..) “enivo” mums visām trīs Baltijas valstīm veido augstas kvalitātes produktu brošūras, tās maketējot un arī drukājot. Darbs vienmēr bijis ātrs, precīzs un izpildīts ar ārkārtīgi augstu atbildības sajūtu. Darbinieki ir gatavi iedziļināties visās mūsu prasībās, pat, ja tās mainās, maketēšanas procesā. “enivo” mums izstrādā katru gadu īpaša dizaina kalendārus (..) vienmēr gatavi arī palīdzēt nestandarta gadījumos, ražojot logo karogus, dažādus sīkos drukas darbus, plakātus, bukletus utt. Ārkārtīgi augstu vērtēju “enivo” darbinieku profesionalitāti un ieinteresētību.

  Baltijas mārketinga vadītāja Maija Kalnciema

  Vizulo
  Vizulo

  (..) Pēc SIA “Vizulo” pasūtījuma SIA “enivo” izgatavoti dažādi reklāmas materiāli – bukleti, t-krekli, suvenīri. Uzņēmums piedāvā fleksiblus ražošanas termiņus un lielisku kvalitāti. To apvienojot ar individuālu pieeju un konsultāciju par labāko risinājumu.

  kvalitātes vadītāja Ilze Sproģe

  Lieliska dāvana
  Lieliska dāvana

  (..) Pēc “Lieliska dāvana” pasūtījuma izgatavoti plaša profila poligrāfijas materiāli: bukleti, dāvanu kartes, dāvanu aploksnes, uzlīmes, plakāti, laika plānotāji, u.c. (..) SIA “Hromets poligrāfija” nodrošina individuālu pieeju katram klientam. Palīdz izvēlēties kvalitatīvākos materiālus, piedāvā augstvērtīgas izstrādes tehnoloģijas. Darbus veic teicamā kvalitātē, vienmēr iekļaujoties termiņos.

  direktore Zane Borisēviča

  Ventbunkers
  Ventbunkers

  (..) Sadarbība par poligrāfijas izstrādājumu (kalendāru, bukletu, mapju, veidlapu) ar AS “Ventbunkers” logo izgatavošanu un piegādi tika veikta profesionāli augstā līmenī un kvalitatīvi, saskaņā ar līguma nosacījumiem, darbu izpildes termiņiem un klienta vēlmēm. Poligrāfijas izstrādājumu maketu saskaņošana tika veikta operatīvi, sadarbība notika profesionāli augstā līmenī (..) AS “Ventbunkers” ir ieguvusi uzticamu sadarbības partneri un savu vēlmju rezultātu augstā kvalitātē.

  valdes priekšsēdētāja E. Ciniņa

  Liepājas enerģija
  Liepājas enerģija

  SIA "enivo" izgatavojusi SIA "Liepājas enerģija" pasūtītos poligrāfijas materiālus – bukletus, skrejlapas, vizītkartes (..) Visi darbi izgatavoti augstvērtīgi, precīzi un īsos laika termiņos. Īpaši novērtējam SIA “enivo” komandas profesionālās īpašības – individuālu pieeju katram pasūtījumam, radošumu, kvalitāti, precizitāti un ātrumu. SIA “Liepājas enerģija” rekomendē izmantot SIA “enivo” nodrošinātos pakalpojumus kvalitatīvai, cenu ziņā konkurētspējīgai, precīzai un konkrētos termiņos realizētai poligrāfijas produkcijai.

  valdes priekšsēdētājs A. Suškovs

  Biosan
  Biosan

  (..) SIA “enivo” pilnībā attaisno mūsu liktās cerības. Sadarbība ir harmoniska, tiek ievēroti noteiktie termiņi, pat steidzamos gadījumos enivo pārstāvji nāk pretī un mēģina pielāgoties mūsu vajadzībām. Esam arī pateicīgi par sniegto palīdzību katalogu izgatavošanas tehnoloģiju optimizācijā, kas noveda pie ievērojamas līdzekļu ekonomijas.
  Ņemot vērā pozitīvo pieredzi, iegūstot kvalitatīvus katalogus, brošūras, bukletus, polimēra uzlīmes varam rekomendēt SIA "enivo" kā labu sadarbības partneri.

  informācijas materiālu struktūrvienības vadītājs Artūrs Kigitovičs

  previous arrow
  next arrow

  Bukleti un skrejlapas – ar ko tie atšķiras?

  Bukleti un skrejlapas tehniski atšķiras tikai ar to, ka bukletam ir viens vai vairāki locījumi, bet skrejlapa ir nelocīta. Bieži par bukletiem kļūdaini mēdz saukt brošūras, tomēr brošūras ir vairāku (nevis vienas) lapu skavots, līmēts vai spirāļots izdevums.

  Bukletiem un skrejlapām ir atšķirīgs pielietojums. Bukleti parasti reprezentē kādu uzņēmumu, produktu vai pakalpojumu un tiek izgatavoti no kvalitatīva papīra. Bieži bukletu izgatavošana paredz arī papildu greznumu izmantošanu, tādu ka laminēšana, UV fragmentārā lakošana un izciršana. Turpretī skrejlapas izmanto akciju, speciālo piedāvājumu, pasākumu un citu īstermiņa aktivitāšu reklamēšanai. Tās tiek izgatavotas no lētāka un plānāka papīra, bet ievērojami lielākās tirāžās.

  Lai izvēlētos Jums vispiemērotāko bukletu veidu un iepazītos ar padomiem, gatavojoties pasūtīt bukletus, skatiet sadaļas: klasiskie A4 bukleti un brīvas (nestandarta) formas bukleti.

  Ja vēlaties izgatavot efektīvas skrejlapas un iegūt noderīgus padomus, pirms veicat pasūtījumu, lūdzu sk. sadaļu skrejlapas (flajeri).

  Kāpēc pasūtīt enivo?

  • drukātie bukleti un skrejlapas lieliski reprezentēs Jūsu uzņēmumu, jo dizainu izstrādās pieredzējuši mākslinieki;
  • Jūs varēsiet veiksmīgāk iegūt jaunus klientus, jo konsultēsim un palīdzēsim iestrādāt tādus mārketinga elementus, lai reklāma Jums nestu maksimālo atdevi;
  • materiāli vienmēr izskatīsies teicami, jo, lai nepieļautu krāsu smērēšanos, vienmēr nodrošināsim to lakošanu ar matēto vai glancēto laku;
  • sniedzam tehniskas konsultācijas un palīdzam izvēlēties visatbilstošāko ražošanas tehnoloģiju, lai Jūs saņemtu piemērotāko risinājumu Jūsu vajadzībām.

  Bukleti un skrejlapas – kā tās saņemt?

  Lūdzu sk. sadaļu kontakti.