Mobile nav

Bukleti un Bukletu Izgatavošana

Saņemt piedāvājumu

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

* Obligāti aizpildāmie lauki

A4 bukleti un bukletu izgataovšana – kad tos izvēlēties?

Klasiskie A4 bukleti ar vienu vai diviem locījumiem visbiežāk tiek drukāti tad, kad reklāmas budžets ir ierobežots un jāatrod kompromiss starp cenu un kvalitāti. Šādu bukletu druka un izgatavošana ir piemērota izstādēm, konferencēm un tiešajam mārketingam un ar tiem pilnīgi pietiek, ja Jūsu produkcijai vai pakalpojumiem ir neliela konkurence.

Gadījumā, ja pārstāvat nozari, kurā ir ļoti sīva konkurence, bukletu izgatavošanai jāpievērš lielāka uzmanība, sevišķi to dizainam un formai – jo atraktīvāki un vizuāli pievilcīgāki šie bukleti būs, jo ātrāk un veiksmīgāk bukleti atnesīs vēlamo rezultātu. Šeit Jums viennozīmīgi noderēs Hromets poligrāfijas lielā pieredze un profesionāļu komanda, kas palīdzēs ar ideju un dizainu, lai reklāmas bukleti būtu atmiņā paliekoši un vislabāk izceltu Jūsu priekšrocības.

Ja produkcija vai pakalpojumi ir ekskluzīvi un vēlaties, lai vien paņemot rokās Jūsu bukletus rastos nopietnības un solīduma iespaids, bukletu izgatavošanu ieteicams veikt ar papildu apstrādi – piemēram, UV lakošanu savienojumā ar matēto laminēšanu. Vēl ekskluzīvāks iespaids radīsies, ja izgatavosiet brīvās (neregulāras) formas bukletus.

Padomi gatavojot informāciju bukletam

Atcerieties, ka klasiskie bukleti ir nelieli – standarta A4 lapas izmērā. Tāpēc, lai bukleti būtu viegli uztverami un pārskatāmi, gatavojot informāciju ievērojiet šos vispārīgos principus:

  • teksta apjomam drukātajā bukletā jābūt mazākam par 600 vārdiem (vēl labāk, ja teksta apjoms ir 400 līdz 500 vārdi). Tekstu veidojiet maksimāli īsu, uzsvaru liekot uz tām priekšrocībām, ko klienti saņem no Jūsu precēm vai pakalpojumiem;
  • attēlu (fotogrāfiju, tabulu, shēmu u.t.t.) skaitam jābūt mazākam par 8. Ja drukātajā bukletā ir ļoti maz teksta (mazāk par 100 vārdiem), attēlu skaits drīkst būt lielāks – līdz 14;
  • bukletā noteikti jāietver Jūsu uzņēmuma kontaktinformācija (tai skaitā adrese, tālruņu numuri, e-pasta un mājaslapas adrese) un uzņēmuma logotips;

Ja Jūsu sagatavotais bukleta teksts un/vai attēli pārsniedz augstāk minētos apjomus, ieteicams šo informāciju izvietot apjomīgākā izdevumā – brošūrā vai katalogā.

Klasiskie A4 bukleti – svarīgi zināt:

  • drukātie bukleti ir standarta A4 formas (297x210 mm) ar vienu vai diviem paralēliem locījumiem;
  • drukātie bukleti ir viens no populārākajiem poligrāfijas reklāmas veidiem;
  • drukātie bukleti ir viens no izplatītākajiem izdales materiāliem izstādēs, semināros u.c. pasākumos;
  • bukletiem jābūt maksimāli efektīviem, skaistiem un pārliecinošiem, jo tie bieži ir vienīgie izdales materiāli, kas paliek patērētājam uz rokas!
  • bukletu izgatavošanā ir iespējama papildu pēcapstrāde – laminēšana, fragmentārā UV lakošana utt.

Klasiskie A4 bukleti – kā tos pasūtīt?

Lūdzu sk. sadaļu Serviss un bukletu izgatavošana kļūs par svētkiem. :)