Brīvas formas bukleti


Saņemt piedāvājumu

  Ja plānotajam projektam ir faili, aicinām pievienot šeit.(Iespējams pievienot 1 failu līdz 20MB, ja ir vairāki faili, lūdzam izmantot ZIP arhīvu)

  * Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “nosūtīt” Jūs piekrītat savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “enivo”.

  Tevi vēl varētu interesēt:

  Bukletu izgatavošana – atsauksmes

  Baltic Data
  Baltic Data

  (..) Sadarbojamies bukletu un skrejlapu izgatavošanā. HROMETS atsaucīgais kolektīvs vienmēr palīdz ar materiālu un tehnoloģiju izvēli, kā arī pieskata, lai iesniegtais makets būtu pareizs un atbilstu visaugstākajām prasībām. Termiņi un kvalitāte nekad nav likusi vilties, arī tad, ja visu vajadzēja jau vakar. Paldies un ceram uz turpmāku, tieši tik pat pozitīvu, sadarbību.

  valdes loceklis Aivars Arums

  DB Schenker
  DB Schenker

  (..) sadarbojamies no 2016. gada sākuma. Esam pasūtījuši dažādas prezentreklāmas lietas (... bukletus, plakātus, glāzes, t-kreklus u.c.) un saņēmuši teicamas kvalitātes produkciju. Ļoti ērti, ka Hromets piedāvā arī dizaina izstrādi un maketēšanas pakalpojumu, kas ļauj visu operatīvi pasūtīt vienuviet. Ņemot vērā pozitīvo pieredzi, pretimnākšanu un profesionālu klientu apkalpošanu, varam ieteikt SIA “Hromets poligrāfija” kā labu un uzticamu sadarbības partneri.

  valdes loceklis Māris Kleinbergs

  VELUX
  VELUX

  (..) “Hromets poligrāfija” mums visām trīs Baltijas valstīm veido augstas kvalitātes produktu brošūras, tās maketējot un arī drukājot. Darbs vienmēr bijis ātrs, precīzs un izpildīts ar ārkārtīgi augstu atbildības sajūtu. Darbinieki ir gatavi iedziļināties visās mūsu prasībās, pat, ja tās mainās, maketēšanas procesā. “Hromets poligrāfija” mums izstrādā katru gadu īpaša dizaina kalendārus (..) vienmēr gatavi arī palīdzēt nestandarta gadījumos, ražojot logo karogus, dažādus sīkos drukas darbus, plakātus, bukletus utt. Ārkārtīgi augstu vērtēju “Hromets poligrāfija” darbinieku profesionalitāti un ieinteresētību.

  Baltijas mārketinga vadītāja Maija Kalnciema

  Vizulo
  Vizulo

  (..) Pēc SIA “Vizulo” pasūtījuma SIA “Hromets poligrāfija” izgatavoti dažādi reklāmas materiāli – bukleti, t-krekli, suvenīri. Uzņēmums piedāvā fleksiblus ražošanas termiņus un lielisku kvalitāti. To apvienojot ar individuālu pieeju un konsultāciju par labāko risinājumu.

  kvalitātes vadītāja Ilze Sproģe

  Lieliska dāvana
  Lieliska dāvana

  (..) Pēc “Lieliska dāvana” pasūtījuma izgatavoti plaša profila poligrāfijas materiāli: bukleti, dāvanu kartes, dāvanu aploksnes, uzlīmes, plakāti, laika plānotāji, u.c. (..) SIA “Hromets poligrāfija” nodrošina individuālu pieeju katram klientam. Palīdz izvēlēties kvalitatīvākos materiālus, piedāvā augstvērtīgas izstrādes tehnoloģijas. Darbus veic teicamā kvalitātē, vienmēr iekļaujoties termiņos.

  direktore Zane Borisēviča

  Ventbunkers
  Ventbunkers

  (..) Sadarbība par poligrāfijas izstrādājumu (kalendāru, bukletu, mapju, veidlapu) ar AS “Ventbunkers” logo izgatavošanu un piegādi tika veikta profesionāli augstā līmenī un kvalitatīvi, saskaņā ar līguma nosacījumiem, darbu izpildes termiņiem un klienta vēlmēm. Poligrāfijas izstrādājumu maketu saskaņošana tika veikta operatīvi, sadarbība notika profesionāli augstā līmenī (..) AS “Ventbunkers” ir ieguvusi uzticamu sadarbības partneri un savu vēlmju rezultātu augstā kvalitātē.

  valdes priekšsēdētāja E. Ciniņa

  Liepājas enerģija
  Liepājas enerģija

  SIA "Hromets poligrāfija" izgatavojusi SIA "Liepājas enerģija" pasūtītos poligrāfijas materiālus – bukletus, skrejlapas, vizītkartes (..) Visi darbi izgatavoti augstvērtīgi, precīzi un īsos laika termiņos. Īpaši novērtējam SIA “Hromets poligrāfija” komandas profesionālās īpašības – individuālu pieeju katram pasūtījumam, radošumu, kvalitāti, precizitāti un ātrumu. SIA “Liepājas enerģija” rekomendē izmantot SIA “Hromets poligrāfija” nodrošinātos pakalpojumus kvalitatīvai, cenu ziņā konkurētspējīgai, precīzai un konkrētos termiņos realizētai poligrāfijas produkcijai.

  valdes priekšsēdētājs A. Suškovs

  Biosan
  Biosan

  (..) SIA “Hromets poligrāfija” pilnībā attaisno mūsu liktās cerības. Sadarbība ir harmoniska, tiek ievēroti noteiktie termiņi, pat steidzamos gadījumos Hromets poligrāfijas pārstāvji nāk pretī un mēģina pielāgoties mūsu vajadzībām. Esam arī pateicīgi par sniegto palīdzību katalogu izgatavošanas tehnoloģiju optimizācijā, kas noveda pie ievērojamas līdzekļu ekonomijas.
  Ņemot vērā pozitīvo pieredzi, iegūstot kvalitatīvus katalogus, brošūras, bukletus, polimēra uzlīmes varam rekomendēt SIA "Hromets poligrāfija" kā labu sadarbības partneri.

  informācijas materiālu struktūrvienības vadītājs Artūrs Kigitovičs

  previous arrow
  next arrow

  Brīvās formas bukleti – kad tos izvēlēties?

  Brīvās (tas ir, patvaļīgas) formas drukātos bukletus ieteicams izvēlēties tad, kad Jūsu pārstāvētajā nozarē ir sīva konkurence un/vai pārdodat ekskluzīvas preces un pakalpojumus. Šādi bukleti ir pārāki par klasiskajiem A4 bukletiem un:

  • brīvās formas drukātie bukleti ir atraktīvāki un iespaidīgāki, pateicoties nestandarta formas risinājumam;
  • brīvās formas drukātie bukleti var saturēt vairāk informācijas, jo šie bukleti var ievērojami pārsniegt A4 formātu;
  • brīvās formas drukātie bukleti rada prestižāku iespaidu par Jums un lielāku uzticību Jūsu produkcijai/pakalpojumiem;
  • brīvās formas drukātie bukleti veiksmīgāk izceļ Jūs konkurentu starpā.

  Lai Jūsu drukātie bukleti nestu maksimālu atdevi un atpelnītu katru centu, ko Jūs tajos ieguldāt, Hromets poligrāfija sniedz Jums šos noderīgos padomus:

  • pievērsiet īpašu uzmanību drukātā bukleta tekstam – tam ir jābūt īsam un kodolīgam. Uzsveriet visas Jūsu priekšrocības, pat ja dažas no tām Jums šķiet acīmredzamas – atcerieties, ka tas, kas Jums ir acīmredzams, nebūt nav acīmredzams Jūsu mērķauditorijai. Jo vairāk klienti saskatīs priekšrocību Jūsu piedāvājumā, jo drīzāk tie no Jums pirks;
  • drukātajam bukletam izmantojiet profesionālas fotogrāfijas. Ja Jums tādu nav, uzticiet Hromets poligrāfijas fotogrāfam tās izveidot un maksimāli palielināt Jūsu bukletu kvalitāti;
  • rūpējieties par drukāto bukletu dizainu – tam ir jābūt atbilstošam, kreatīvam un saprotamam – uzticiet to Hromets poligrāfijas dizaina nodaļai un paceliet savus reklāmas bukletus jaunajā līmenī.

  Ja reklāmas budžets ir ierobežots un konkurence Jūsu nozarē nav pārāk liela, iespējams, ka labāks risinājums būs klasiskie A4 bukleti.

  Brīvās formas bukleti – svarīgi zināt

  • drukāto bukletu forma var būt pilnīgi patvaļīga un tie var saturēt patvaļīgus caurumus un izgriezumus;
  • drukātie brīvas formas bukleti vienlaicīgi var saturēt locījumus, kar ir perpendikulāri viens pret otru;
  • lai drukātie bukleti būtu īpaši grezni, to izgatavošana var tikt papildināta ar šādu pēcapstrādi:
  • laminēšana ar matēto, glancēto vai īpašo samtaino laminātu;
  • lakošana ar fragmentāro UV laku, izceļot Jūsu uzņēmuma logo, attēlus utt.;
  • karstspiede ar dažādu krāsu folijām;
  • reljefa iespiešana utt.

  Brīvās formas bukleti – kā tos saņemt?

  Lūdzu sk. sadaļu kontakti.