Bukletu druka


Saņemt piedāvājumu

  Ja plānotajam projektam ir faili, aicinām pievienot šeit.(Iespējams pievienot 1 failu līdz 20MB, ja ir vairāki faili, lūdzam izmantot ZIP arhīvu)

  * Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “nosūtīt” Jūs piekrītat savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “enivo”.

  Tevi vēl varētu interesēt:

  Bukletu izgatavošana – atsauksmes

  Baltic Data
  Baltic Data

  (..) Sadarbojamies bukletu un skrejlapu izgatavošanā. enivo atsaucīgais kolektīvs vienmēr palīdz ar materiālu un tehnoloģiju izvēli, kā arī pieskata, lai iesniegtais makets būtu pareizs un atbilstu visaugstākajām prasībām. Termiņi un kvalitāte nekad nav likusi vilties, arī tad, ja visu vajadzēja jau vakar. Paldies un ceram uz turpmāku, tieši tik pat pozitīvu, sadarbību.

  valdes loceklis Aivars Arums

  DB Schenker
  DB Schenker

  (..) sadarbojamies no 2016. gada sākuma. Esam pasūtījuši dažādas prezentreklāmas lietas (... bukletus, plakātus, glāzes, t-kreklus u.c.) un saņēmuši teicamas kvalitātes produkciju. Ļoti ērti, ka enivo piedāvā arī dizaina izstrādi un maketēšanas pakalpojumu, kas ļauj visu operatīvi pasūtīt vienuviet. Ņemot vērā pozitīvo pieredzi, pretimnākšanu un profesionālu klientu apkalpošanu, varam ieteikt SIA “enivo” kā labu un uzticamu sadarbības partneri.

  valdes loceklis Māris Kleinbergs

  VELUX
  VELUX

  (..) “enivo” mums visām trīs Baltijas valstīm veido augstas kvalitātes produktu brošūras, tās maketējot un arī drukājot. Darbs vienmēr bijis ātrs, precīzs un izpildīts ar ārkārtīgi augstu atbildības sajūtu. Darbinieki ir gatavi iedziļināties visās mūsu prasībās, pat, ja tās mainās, maketēšanas procesā. “enivo” mums izstrādā katru gadu īpaša dizaina kalendārus (..) vienmēr gatavi arī palīdzēt nestandarta gadījumos, ražojot logo karogus, dažādus sīkos drukas darbus, plakātus, bukletus utt. Ārkārtīgi augstu vērtēju “enivo” darbinieku profesionalitāti un ieinteresētību.

  Baltijas mārketinga vadītāja Maija Kalnciema

  Vizulo
  Vizulo

  (..) Pēc SIA “Vizulo” pasūtījuma SIA “enivo” izgatavoti dažādi reklāmas materiāli – bukleti, t-krekli, suvenīri. Uzņēmums piedāvā fleksiblus ražošanas termiņus un lielisku kvalitāti. To apvienojot ar individuālu pieeju un konsultāciju par labāko risinājumu.

  kvalitātes vadītāja Ilze Sproģe

  Lieliska dāvana
  Lieliska dāvana

  (..) Pēc “Lieliska dāvana” pasūtījuma izgatavoti plaša profila poligrāfijas materiāli: bukleti, dāvanu kartes, dāvanu aploksnes, uzlīmes, plakāti, laika plānotāji, u.c. (..) SIA “Hromets poligrāfija” nodrošina individuālu pieeju katram klientam. Palīdz izvēlēties kvalitatīvākos materiālus, piedāvā augstvērtīgas izstrādes tehnoloģijas. Darbus veic teicamā kvalitātē, vienmēr iekļaujoties termiņos.

  direktore Zane Borisēviča

  Ventbunkers
  Ventbunkers

  (..) Sadarbība par poligrāfijas izstrādājumu (kalendāru, bukletu, mapju, veidlapu) ar AS “Ventbunkers” logo izgatavošanu un piegādi tika veikta profesionāli augstā līmenī un kvalitatīvi, saskaņā ar līguma nosacījumiem, darbu izpildes termiņiem un klienta vēlmēm. Poligrāfijas izstrādājumu maketu saskaņošana tika veikta operatīvi, sadarbība notika profesionāli augstā līmenī (..) AS “Ventbunkers” ir ieguvusi uzticamu sadarbības partneri un savu vēlmju rezultātu augstā kvalitātē.

  valdes priekšsēdētāja E. Ciniņa

  Liepājas enerģija
  Liepājas enerģija

  SIA "enivo" izgatavojusi SIA "Liepājas enerģija" pasūtītos poligrāfijas materiālus – bukletus, skrejlapas, vizītkartes (..) Visi darbi izgatavoti augstvērtīgi, precīzi un īsos laika termiņos. Īpaši novērtējam SIA “enivo” komandas profesionālās īpašības – individuālu pieeju katram pasūtījumam, radošumu, kvalitāti, precizitāti un ātrumu. SIA “Liepājas enerģija” rekomendē izmantot SIA “enivo” nodrošinātos pakalpojumus kvalitatīvai, cenu ziņā konkurētspējīgai, precīzai un konkrētos termiņos realizētai poligrāfijas produkcijai.

  valdes priekšsēdētājs A. Suškovs

  Biosan
  Biosan

  (..) SIA “enivo” pilnībā attaisno mūsu liktās cerības. Sadarbība ir harmoniska, tiek ievēroti noteiktie termiņi, pat steidzamos gadījumos enivo pārstāvji nāk pretī un mēģina pielāgoties mūsu vajadzībām. Esam arī pateicīgi par sniegto palīdzību katalogu izgatavošanas tehnoloģiju optimizācijā, kas noveda pie ievērojamas līdzekļu ekonomijas.
  Ņemot vērā pozitīvo pieredzi, iegūstot kvalitatīvus katalogus, brošūras, bukletus, polimēra uzlīmes varam rekomendēt SIA "enivo" kā labu sadarbības partneri.

  informācijas materiālu struktūrvienības vadītājs Artūrs Kigitovičs

  previous arrow
  next arrow

  Bukletu izgatavošana (druka) – kad tos izvēlēties?

  Klasiskie A4 bukleti ar vienu vai diviem locījumiem visbiežāk tiek drukāti tad, kad reklāmas budžets ir ierobežots un jāatrod kompromiss starp cenu un kvalitāti. Šādu bukletu druka ir piemērota izstādēm, konferencēm un tiešajam mārketingam. Ar tiem pilnīgi pietiek, ja Jūsu produkcijai vai pakalpojumiem ir neliela konkurence.

  Gadījumā, ja pārstāvat nozari, kurā ir ļoti sīva konkurence, bukletu izgatavošanai jāpievērš lielāka uzmanība, sevišķi to dizainam un formai – jo atraktīvāki un vizuāli pievilcīgāki šie bukleti būs, jo ātrāk un veiksmīgāk bukleti atnesīs vēlamo rezultātu. Šeit Jums viennozīmīgi noderēs enivo lielā pieredze, bukletu paraugi un profesionāļu komanda, kas palīdzēs ar ideju un dizainu, lai reklāmas bukleti būtu atmiņā paliekoši un vislabāk izceltu Jūsu priekšrocības.

  Ja produkcija vai pakalpojumi ir ekskluzīvi un vēlaties, lai vien paņemot rokās Jūsu bukletus rastos nopietnības un solīduma iespaids, bukletu druka jāpapildina ar ekskluzīvo apstrādi – piemēram, UV fragmentāro lakošanu savienojumā ar matēto laminēšanu. Vēl ekskluzīvāks iespaids radīsies, ja izgatavosiet brīvās (neregulāras) formas bukletus.

  Padomi, gatavojot informāciju bukletam

  Atcerieties, ka klasiskie bukleti ir nelieli – standarta A4 lapas izmērā. Tāpēc, lai bukleti būtu viegli uztverami un pārskatāmi, gatavojot informāciju ievērojiet šos vispārīgos principus:

  • teksta apjomam drukātajā bukletā jābūt mazākam par 600 vārdiem (vēl labāk, ja teksta apjoms ir 400 līdz 500 vārdi). Tekstu veidojiet maksimāli īsu, uzsvaru liekot uz tām priekšrocībām, ko klienti saņem no Jūsu precēm vai pakalpojumiem;
  • attēlu (fotogrāfiju, tabulu, shēmu u.t.t.) skaitam jābūt mazākam par 8. Ja drukātajā bukletā ir ļoti maz teksta (mazāk par 100 vārdiem), attēlu skaits drīkst būt lielāks – līdz 14;
  • bukletā noteikti jāietver Jūsu uzņēmuma kontaktinformācija (tai skaitā adrese, tālruņu numuri, e-pasta un mājaslapas adrese) un uzņēmuma logotips;

  Ja Jūsu sagatavotais bukleta teksts un/vai attēli pārsniedz augstāk minētos apjomus, ieteicams šo informāciju izvietot apjomīgākā izdevumā – brošūrā vai katalogā.

  Reklāmas bukleti – svarīgi zināt:

  • klasisko bukletu druka ir standarta A4 formas (297×210 mm) ar vienu vai diviem paralēliem locījumiem;
  • bukleti ir viens no populārākajiem poligrāfijas reklāmas veidiem;
  • bukletu druka atrisina nepieciešamību ātri un efektīvi nodod informāciju par Jūsu uzņēmumu izstādēs, semināros u.c. pasākumos;
  • bukletiem jābūt maksimāli efektīviem, skaistiem un pārliecinošiem, jo tie bieži ir vienīgie izdales materiāli, kas paliek patērētājam uz rokas!
  • bukletu izgatavošana paver iespēju arī papildu pēcapstrādei – laminēšanai, fragmentārai UV lakošanai utt.;
  • Bukletu paraugi var noderēt Jūsu iedvesmai – dažus varat aplūkot mūsu galerijā lapas augšā, bet vislabāk – mūsu birojā (sk. kontakti).

  Bukleti – kā tos pasūtīt?

  Lūdzu sk. sadaļu kontakti un bukletu druka kļūs par svētkiem. 🙂