Maisiņi

Saņemt piedāvājumu

Maisiņu apdruka – atsauksmes

“DB Schenker”

(..) sadarbojamies no 2016. gada sākuma. Esam pasūtījuši dažādas prezentreklāmas lietas (papīra dāvanu maisiņus, kalendārus, (..)) un saņēmuši teicamas kvalitātes produkciju. Ļoti ērti, ka Hromets piedāvā arī dizaina izstrādi un maketēšanas pakalpojumu, kas ļauj visu operatīvi pasūtīt vienuviet. Ņemot vērā pozitīvo pieredzi, pretimnākšanu un profesionālu klientu apkalpošanu, varam ieteikt SIA “Hromets poligrāfija” kā labu un uzticamu sadarbības partneri.

valdes loceklis Māris Kleinbergs

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
“INTRA”

(..) Ar SIA “Hromets poligrāfija” strādājam kopš 2017. gada novembra, pasūtot (..) konfektes, dāvanu maisiņus un koka kastītes ar individuālo dizainu. Piedāvājumā vienmēr var atrast lietas ar interesantu, jaunu dizainu un labu kvalitāti. Unikāls kalendāra dizains ar koka pamatni, ko izstrādāja uzņēmuma dizaineri, ir saņēmis augstu novērtējumu no mūsu sadarbības partneriem gan Latvijā, gan ārzemēs. Esam ļoti apmierināti ar unikālo kalendāru kvalitātes un izpildījuma ziņā, kā arī ar projektu vadītājas attieksmi un pretimnākšanu.

valdes priekšsēdētājs Juris Upmacis

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
“Latvijas Amerikas acu centrs”

(..) rūpes par (..) dažāda veida izdales materiāliem, mapēm, maisiņiem u.c. esam uzticējuši "Hromets poligrāfija". Līdzšinējās sadarbības laikā ne reizi neesam saskārušies ar atbildi “…tas nebūs iespējams”. Šeit tiek īstenotas vistrakākās idejas un vēlmes! (..) Esam gandarīti, ka ir izdevies sastapties ar tik lielisku mūsu ideju īstenotāju – saprotošu, pretimnākošu, pacietīgu un kreatīvu kolektīvu. Precizitāte, teicams tehniskais izpildījums un lieliskais serviss ir galvenie uzņēmuma raksturotāji.

valdes priekšsēdētāja Una Brūna

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
Previous
Next

Skatiet arī citas atsauksmes.

Kvalitatīvi maisiņi un maisiņu apdruka

Iepakojuma maisiņi ir viens no populārākajiem iepakojuma veidiem. Maisiņi ir ērti, parocīgi pārvietošanai, var būt individuālu izmēru un izgatavoti no dažādiem materiāliem. Maisiņus izmanto gan pirkumu pārnēsāšanai, gan dāvanu pasniegšanai.

Populārākie maisiņu izmantošanas veidi:

  • dāvanu iepakošanai un pasniegšanai;
  • iegādāto preču iepakošanai veikalā;
  • kā reklāmas suvenīrs.

Hromets poligrāfijā izgatavotie maisiņi ir ļoti kvalitatīvi:

  • dāvanu un iepakojuma maisiņi lieliski reprezentē Jūsu uzņēmumu, jo pieredzējušie dizaineri un maketētāji rūpējas par to, lai maisiņu izskats būtu elegants un runātu par Jums;
  • maisiņi ir izturīgi un ilgi kalpo, jo tiek izgatavoti no materiāliem, kas ir visvairāk piemēroti konkrētam pielietojumam;
  • papīra maisiņi mazāk skrāpējas un smērējas, jo pēc drukas tiek pārklāti ar glancētu vai matētu laminātu.

Maisiņi – daži fakti:

  • maisiņi var būt dažādu izmēru;
  • maisiņi var būt apdrukāti speckrāsās vai pilnkrāsu;
  • papīra maisiņiem var veikt karstspiedi ar foliju;
  • maisiņiem var būt dažādu veidu rokturi.

Iepakojuma maisiņi – kā tos saņemt?

Lūdzu sk. sadaļu kontakti.

Close Menu

HEI, izskatās,
ka Tev patīkam!

Ja atstāsi savu tālruņa numuru,
mēs sazināsimies ar Tevi.