Papīra maisiņi dizains un druka | Hromets poligrāfija

Papīra dāvanu maisiņi

Saņemt piedāvājumu

* Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “nosūtīt” Jūs piekrītat savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “Hromets poligrāfija”.

Dāvanu maisiņi un papīra maisiņu apdruka

Papīra dāvanu maisiņi noderēs klientu, darbinieku kā arī sadarbības partneru apdāvināšanai. Dažādās dizaina iespējas ļauj papīra dāvanu maisiņus padarīt par efektīvu reklāmas materiālu. Tieši tirdzniecības nozare ir iecienījusi dāvanu maisiņus pasniegt kopā ar nopirkto preci, lai klientiem būtu ērti pārnēsāt pirkumus, vienlaikus reklamējot veikala zīmolu. Papīra dāvanu maisiņi pieejami dažādās formās un izmēros, tāpēc tie noderēs iesaiņojot mazu, smalku krūzīti vai milzīga izmēra segu!

Papīra dāvanu maisiņiem visizplatītākās ir divas kategorijas – dāvanu maisiņi ar lamināta pārklājumi un tā saucamie kraftpapīra maisiņi.

Izturības ziņā dāvanu maisiņi ar lamināta pārklājumu ir izturīgāki, tos no kraftpapīra maisiņiem var atšķirt pēc tekstūras – lamināta pārklājuma maisiņi ir gludāki un bieži vien smagāki.

Pēdējos gados ir novērota tendence, ka ar vien lielāku popularitāti dāvanu un pirkumu iesaiņošanai iegūst kraftpapīra maisiņi ar savītiem papīra rokturiem. Šiem papīra dāvanu maisiņiem ir iespējamas ļoti lielas tirāžas ar individualizētu apdruku. Cenas ziņā kraftpapīta maisiņi pārsvarā ir pievilcīgāki par dāvanu maisiņiem ar lamināta pārklājumu, tas lielā mērā ir atkarīgs no tirāžas, krāsu skaita un apdrukājamā laukuma izmēra.

Ja vēlas kaut ko neierastu, ekskluzīvu un iespaidīgu, tad dāvanu maisiņus ir iespējams izgatavot no dizaina papīra. Dizaina papīru īpašu padara biezums un dažādās faktūras -strīpas, punktiņi un citi elementi.

Papīra dāvanu maisiņus var gan apdrukāt, dizaina elementus pārklāt ar lakas spīdumu, gan karstspiedes tehnikā iespiest reljefā uzņēmuma nosaukumu, logo vai citas detaļas, lai kopumā radītu pievilcīgu un izsmalcinātu uzņēmuma iespaidu.

Īstie papīra maisiņi atrodami Hromets poligrāfijā

  • Dāvanu maisiņi ļauj veidot uzņēmumam izsmalcinātu tēlu un atstāt labu iespaidu visiem, kas nonāk saskarē ar tiem – klienti, sadarbības partneri un kolēģi.
  • Dāvanu maisiņu dizaina izstrādi veic pieredzējuši dizaineri, kas seko līdzi dizaina tendencēm.
  • Rokturīši papīra dāvanu maisiņiem var būt no savīta papīra vai papīra lentām kraftpapīra maisiņiem, savukārt maisiņiem ar lamināta pārklājumu tās var būt lentas vai šņores, kas pieskaņotas kopējam maisiņa dizainam.
  • Dāvanu maisiņi, lai arī izgatavoti no papīra, iztur vairākus kilogramus un neliks justies neērti,saplīstot pa ceļam pie klienta vai vēl ļaunāk viņu klātbūtnē! Hromets poligrāfija dāvanu maisiņiem ir papildu kartoni ar kuriem tiek nostiprināta apakšējā daļa un sānu malas (rokturīšu zonā).
  • Dāvanu maisiņi ar lamināta pārklājumu lietū neizmirks un formu nezaudēs.

Daži fakti par dāvanu maisiņiem:

  • Dāvanu iesaiņošana pirmo reizi dokumentēta senajā Ķīnā 200 gadus p.m.ē., dāvanas tika saiņotas papīrā, veidojot aploksnes formu. Šīs dāvanas Ķīnas galms pasniedza saviem ierēdņiem.
  • Pirmo lielās tirāžas papīra maisiņu ražošanas iekārtu izgudroja Francis Volle 1852. gadā. Pēc profesijas Francis Volle bija skolotājs. Viņš sāka apspēlēt ideju par papīra maisiņiem. Pirmos mēģinājumus viņš locīja kā origami. Lai gan sākuma izmēģinājumi bija neveiksmīgi, beigās tik atrasta īstā metode, kas kļuva par pamatu mūsdienu dāvanu maisiņiem.
  • Papīra maisiņiem plakanu apakšu ieviesa 1871. gadā, tos radīja izgudrotāja Margareta E. Knaita.
  • 1912. gadā radās tādi papīra maisiņi kādus pazīstam šodien – ar rokturiem, tie varēja izturēt svaru līdz pat 34 kg. Jaunatklātie maisiņi kļuva tik populāri, ka 1915. gadā jau tika pārdoti vairāk kā miljons maisiņu.
  • 2015. gadā tika radīts pasaulē lielākais kraftpapīra iepirkumu maisiņš, kurš bija 22,5 m garš un 15,4 m plats un 3,36 m dziļš. Šis iepirkumu maisiņš pēc mēroga precīzi atbilda parastam iepirkumu maisiņam.

Dāvanu maisiņi – kā tos saņemt?

Aizpildi pasūtījuma formu blakus vai sazinies ar mums.
Vēl interesanti par lentītēm un iepakojumiem.

Close Menu

HEI, izskatās,
ka Tev patīkam!

Ja atstāsi savu tālruņa numuru,
mēs sazināsimies ar Tevi.