Mapes


Saņemt piedāvājumu

  Ja plānotajam projektam ir faili, aicinām pievienot šeit.(Iespējams pievienot 1 failu līdz 20MB, ja ir vairāki faili, lūdzam izmantot ZIP arhīvu)

  * Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “nosūtīt” Jūs piekrītat savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “enivo”.

  Tevi vēl varētu interesēt:

  Mapju izgatavošana – atsauksmes

  Tele2
  Tele2

  (..) Sadarbība ar uzņēmumu "Hromets poligrāfija" aizsākās 2013. gada decembrī, uzticot galda kalendāra dizaina izstrādi un druku. (..) "Hromets poligrāfijai" esam uzticējuši galda kalendāru, mapju un skrejlapu dizaina izstrādi un druku (..) mums ir bijusi tikai pozitīva pieredze (..) Visi pasūtījumi tiek izpildīti kvalitatīvi, ievērojot izpildes termiņus un klienta vajadzības. Īpaši augstu novērtējam "Hromets poligrāfija" komandas profesionālās īpašības – individuālu pieeju katram pasūtījumam, atsaucību, radošumu, kvalitāti, precizitāti un ātrumu.

  iepirkuma un sagādes nodaļa Rita Ozoliņa

  Deloitte Latvia
  Deloitte Latvia

  (..) Ar SIA “Hromets poligrāfija” sadarbojamies no 2017. gada aprīļa, pasūtot (..) – blociņus, mapes, skrejlapas, roll-up utt. Kā starptautiskam uzņēmumam, mums ir ļoti svarīga kvalitāte un zīmola vadlīniju ievērošana – šajā ziņā noteikti varam paļauties uz “Hromets poligrāfija”. Ļoti patīk projektu vadītāju attieksme un pretimnākšana – cilvēciskais faktors ir ļoti svarīgs.

  biznesa attīstības vadītāja Polina Nazarova

  MONUM
  MONUM

  MONUM sadarbojas ar “Hromets poligrāfija” kopš 2015. gada, kad MONUM veica pārzīmološanu. (..) ir īpaši svarīgi, lai it visur – arī drukātajā produkcijā MONUM jaunais zīmols tiktu atspoguļots korekti un pamanāmi. Kopīgi īstenojot vairākus projektus, piemēram, galda kalendāru, dokumentu mapju (..) dizaina izstrādi un druku, (..) varam rēķināties, ka darbs tiks izpildīts norunātajos termiņos, kā arī teicamā dizaina, maketa un drukas kvalitātē. Īpaši vēlos uzteikt “Hromets poligrāfija” darbinieku ieinteresēto, godprātīgo un draudzīgo attieksmi, jo tā palīdz ne vien sasniegt labus rezultātus, bet arī padara sadarbības procesu patīkamu.

  mārketinga speciāliste Aija Jokste

  previous arrow
  next arrow

  Mapes – kas tas ir?​

  Mapes ir paredzētas vairāku dokumentu vienlaicīgai pārvietošanai. Mapes tiek izmantotas birojos ikdienas darbā, izstādēs, projektos, jo ļauj strukturēt nepieciešamos dokumentus atkarībā no to pielietojuma, saņēmēja, veida u.c. niansēm. Mapes ir ērtākais veids kā pārnēsāt dokumentus, tās ir praktiskākas nekā plastikāta kabatiņas un elegantākas nekā maisiņi. Ir ļoti patīkami saņemt materiālus individuāli noformētā mapē.

  Populārākie mapju izmantošanas veidi:

  • uzņēmuma dokumentu klasificēšana un arhivēšana mapēm;
  • klientiem paredzēto piedāvājumu nodošana mapēs;
  • reprezentācijas un reklāmas materiālu nodošana ar mapju palīdzību esošajiem un jaunajiem klientiem;
  • informatīvo materiālu nodošana ar mapēm izstādēs.

  Skatoties no saņēmēja viedokļa, vienmēr ir patīkamāk, ja materiāli tiek nodoti individuāli noformētā mapē, nevis vienkāršā kaudzītē.

  enivo izstrādātās un saražotās kartona mapes:

  • mapes veiksmīgi reprezentē Jūsu uzņēmumu, jo pieredzējušie mākslinieki un maketētāji rūpējas par to, lai mapju dizains būtu oriģināls un maksimāli runātu par Jums;
  • mapes ir izturīgas un ilgi kalpo, jo tiek izmantots speciāls iepakojumu kartons ar paaugstinātu stingrību;
  • mapes mazāk skrāpējas un smērējas, jo pēc drukas tās tiek lakotas vai laminētas – pēc izvēles;
  • mapes taupa Jūsu līdzekļus, jo nav nepieciešams izgatavot jaunas izciršanas formas – mūsu rīcībā ir vairāk par 70 gatavām dažāda izmēra un uzbūves formām.

  Mapes – daži fakti:

  • enivo Jūs varat pasūtīt gan mīkstās kartona mapes, gan stingrus reģistrus ar jebkādu mehānismu (dažādu izmēru un standartu gredzeni, piespiedēji utt.);
  • mapes ir ļoti efektīvs reklāmas rīks, jo uz tām iespējams uzdrukāt visu informāciju par Jūsu uzņēmumu;
  • mapes ir nepieciešamas jebkurā birojā – tās palīdz organizēt dokumentāciju, turklāt glītas mapes ar logo radīs solīdu iespaidu klientu acīs;
  • mapes iespējams izgatavot visdažādākajos izmēros un nestandarta formās.

  Mapes – kā tās saņemt?

  Lūdzu sk. sadaļu kontakti.