Kartona mapes


Saņemt piedāvājumu

  Ja plānotajam projektam ir faili, aicinām pievienot šeit.(Iespējams pievienot 1 failu līdz 20MB, ja ir vairāki faili, lūdzam izmantot ZIP arhīvu)

  * Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “nosūtīt” Jūs piekrītat savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “enivo”.

  Tevi vēl varētu interesēt:

  Kartona mapju apdruka – atsauksmes

  HILTI SERVICES LIMITED
  HILTI SERVICES LIMITED

  (..) itin viss – no nelielas uzlīmes līdz nozīmīgai brošūrai un produkcijas mapei – ir atbildis mūsu īpaši augstajām prasībām. Mūsu skatījumā galvenā SIA “enivo” priekšrocība ir ne vien kvalitāte, bet arī atsaucība, nestandarta risinājumu atrašana un – mums tas ir īpaši svarīgi – ātrums, pie tam saglabājot konkurentspējīgu cenu piedāvājumu. Tāpēc, ja jums būtisks ir gan ātrums, gan laba kvalitāte, gan pretimnākšana, iesakām sadarboties ar “enivo” – jūs būsiet tikai ieguvēji.

  stratēģiskā mārketinga speciāliste Latvijā, Lietuvā un Igaunijā Inga Vītola

  Ventbunkers
  Ventbunkers

  (..) Sadarbība par poligrāfijas izstrādājumu (kalendāru, bukletu, mapju, veidlapu) ar AS “Ventbunkers” logo izgatavošanu un piegādi tika veikta profesionāli augstā līmenī un kvalitatīvi, saskaņā ar līguma nosacījumiem, darbu izpildes termiņiem un klienta vēlmēm. Poligrāfijas izstrādājumu maketu saskaņošana tika veikta operatīvi, sadarbība notika profesionāli augstā līmenī (..) AS “Ventbunkers” ir ieguvusi uzticamu sadarbības partneri un savu vēlmju rezultātu augstā kvalitātē.

  valdes priekšsēdētāja E. Ciniņa

  Ekonomikas un kultūras augstskola
  Ekonomikas un kultūras augstskola

  (..) Esam vairakkārt veikuši pasūtījumus un saņēmuši teicamas kvalitātes produkciju, tai skaitā: klades, mapes, līmlapiņas u.c. Ļoti ērti tas, ka uzņēmums piedāvā produktu dizaina pakalpojumus. Varam uzteikt attieksmi pret klientiem – tā ir tikpat augstas kvalitātes kā piedāvātie produkti. Uzņēmumam raksturīga izcila un profesionāla klientu apkalpošana. Gribam pateikties par spēju laicīgi piegādāt nepieciešamo produkciju nemainīgi teicamā kvalitātē.

  studiju informācijas centra vadītāja Dace Zariņa

  previous arrow
  next arrow

  Kartona mapes un mapju izgatavošana

  Kartona mapes ir vispopulārākais un visbiežāk izmantotais mapju veids. Mapes tiek veidotas gan no klasiskā kartona, gan dizaina papīra, iekļaujot dažādus dizaina un tehniskos risinājumus. Parasti mapju izgatavošanai izmantotos materiālus pielāgo mapju saņēmēju mērķauditorijai, proti, ikdienas lietošanai domātās mapes izgatavo no parastākiem materiāliem, taču uzņēmuma reprezentēšanai paredzētājās mapēs bieži vien izmanto dārgākus materiālus.

  Kartona mapes – daži fakti:

  • mapes izmanto A4 materiālu uzglabāšanai un pārnēsāšanai;
  • mapes izgatavo no vienpusēja (ja apdruka no vienas puses) vai divpusēja (ja apdruka no abām pusēm) kartona, retākos gadījumos mapes ir no dizaina papīra;
  • mapēm ir pieejamas dažādas standarta formas, kā arī par papildus investīcijām var izstrādāt individuālu formu;
  • mapēm ir iespējama papildus pēcapstrāde – līmēšana, laminēšana, reljefa iespiešana utt.;
  • mapes piegādā gan salocītā, gan nelocītā veidā. Salocītā veidā mapes aizņem vairāk vietas, īpaši, ja ir platas muguriņas, ne visiem klientiem ir vieta, kur novietot vairākus desmitus kastes ar mapēm, tādēļ piedāvājam tās nogādāt arī nelocītā veidā.

  Kartona mapes – kā tās saņemt?

  Lūdzu sk. sadaļu kontakti.