Hromets poligrāfija

Menu
Menu
Menu

Kartona mapes

Kartona mapju apdruka – atsauksmes

“HILTI SERVICES LIMITED”

(..) itin viss – no nelielas uzlīmes līdz nozīmīgai brošūrai un produkcijas mapei – ir atbildis mūsu īpaši augstajām prasībām. Mūsu skatījumā galvenā SIA “Hromets poligrāfija” priekšrocība ir ne vien kvalitāte, bet arī atsaucība, nestandarta risinājumu atrašana un – mums tas ir īpaši svarīgi – ātrums, pie tam saglabājot konkurentspējīgu cenu piedāvājumu. Tāpēc, ja jums būtisks ir gan ātrums, gan laba kvalitāte, gan pretimnākšana, iesakām sadarboties ar “Hromets poligrāfija” – jūs būsiet tikai ieguvēji.

stratēģiskā mārketinga speciāliste Latvijā, Lietuvā un Igaunijā Inga Vītola

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
“Tele2”

(..) Sadarbība ar uzņēmumu "Hromets poligrāfija" aizsākās 2013. gada decembrī, uzticot galda kalendāra dizaina izstrādi un druku. (..) "Hromets poligrāfijai" esam uzticējuši galda kalendāru, mapju un skrejlapu dizaina izstrādi un druku (..) mums ir bijusi tikai pozitīva pieredze (..) Visi pasūtījumi tiek izpildīti kvalitatīvi, ievērojot izpildes termiņus un klienta vajadzības. Īpaši augstu novērtējam "Hromets poligrāfija" komandas profesionālās īpašības – individuālu pieeju katram pasūtījumam, atsaucību, radošumu, kvalitāti, precizitāti un ātrumu.

iepirkuma un sagādes nodaļa Rita Ozoliņa

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
“Deloitte Latvia”

(..) Ar SIA “Hromets poligrāfija” sadarbojamies no 2017. gada aprīļa, pasūtot (..) – blociņus, mapes, skrejlapas, roll-up utt. Kā starptautiskam uzņēmumam, mums ir ļoti svarīga kvalitāte un zīmola vadlīniju ievērošana – šajā ziņā noteikti varam paļauties uz “Hromets poligrāfija”. Ļoti patīk projektu vadītāju attieksme un pretimnākšana – cilvēciskais faktors ir ļoti svarīgs.

biznesa attīstības vadītāja Polina Nazarova

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
“MONUM”

MONUM sadarbojas ar “Hromets poligrāfija” kopš 2015. gada, kad MONUM veica pārzīmološanu. (..) ir īpaši svarīgi, lai it visur – arī drukātajā produkcijā MONUM jaunais zīmols tiktu atspoguļots korekti un pamanāmi. Kopīgi īstenojot vairākus projektus, piemēram, galda kalendāru, dokumentu mapju (..) dizaina izstrādi un druku, (..) varam rēķināties, ka darbs tiks izpildīts norunātajos termiņos, kā arī teicamā dizaina, maketa un drukas kvalitātē. Īpaši vēlos uzteikt “Hromets poligrāfija” darbinieku ieinteresēto, godprātīgo un draudzīgo attieksmi, jo tā palīdz ne vien sasniegt labus rezultātus, bet arī padara sadarbības procesu patīkamu.

mārketinga speciāliste Aija Jokste

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
“Ventbunkers”

(..) Sadarbība par poligrāfijas izstrādājumu (kalendāru, bukletu, mapju, veidlapu) ar AS “Ventbunkers” logo izgatavošanu un piegādi tika veikta profesionāli augstā līmenī un kvalitatīvi, saskaņā ar līguma nosacījumiem, darbu izpildes termiņiem un klienta vēlmēm. Poligrāfijas izstrādājumu maketu saskaņošana tika veikta operatīvi, sadarbība notika profesionāli augstā līmenī (..) AS “Ventbunkers” ir ieguvusi uzticamu sadarbības partneri un savu vēlmju rezultātu augstā kvalitātē.

valdes priekšsēdētāja E. Ciniņa

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
“Ekonomikas un kultūras augstskola”

(..) Esam vairakkārt veikuši pasūtījumus un saņēmuši teicamas kvalitātes produkciju, tai skaitā: klades, mapes, līmlapiņas u.c. Ļoti ērti tas, ka uzņēmums piedāvā produktu dizaina pakalpojumus. Varam uzteikt attieksmi pret klientiem – tā ir tikpat augstas kvalitātes kā piedāvātie produkti. Uzņēmumam raksturīga izcila un profesionāla klientu apkalpošana. Gribam pateikties par spēju laicīgi piegādāt nepieciešamo produkciju nemainīgi teicamā kvalitātē.

studiju informācijas centra vadītāja Dace Zariņa

Pilnu atsauksmi skatīt šeit

Skatiet arī citas atsauksmes.

Saņemt piedāvājumu

* Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “nosūtīt” Jūs piekrītat savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “Hromets poligrāfija”.

Kartona mapes un mapju izgatavošana

Kartona mapes ir vispopulārākais un visbiežāk izmantotais mapju veids. Mapes tiek veidotas gan no klasiskā kartona, gan dizaina papīra, iekļaujot dažādus dizaina un tehniskos risinājumus. Parasti mapju izgatavošanai izmantotos materiālus pielāgo mapju saņēmēju mērķauditorijai, proti, ikdienas lietošanai domātās mapes izgatavo no parastākiem materiāliem, taču uzņēmuma reprezentēšanai paredzētājās mapēs bieži vien izmanto dārgākus materiālus.

Kartona mapes – daži fakti:

  • mapes izmanto A4 materiālu uzglabāšanai un pārnēsāšanai;
  • mapes izgatavo no vienpusēja (ja apdruka no vienas puses) vai divpusēja (ja apdruka no abām pusēm) kartona, retākos gadījumos mapes ir no dizaina papīra;
  • mapēm ir pieejamas dažādas standarta formas, kā arī par papildus investīcijām var izstrādāt individuālu formu;
  • mapēm ir iespējama papildus pēcapstrāde – līmēšana, laminēšana, reljefa iespiešana utt.;
  • mapes piegādā gan salocītā, gan nelocītā veidā. Salocītā veidā mapes aizņem vairāk vietas, īpaši, ja ir platas muguriņas, ne visiem klientiem ir vieta, kur novietot vairākus desmitus kastes ar mapēm, tādēļ piedāvājam tās nogādāt arī nelocītā veidā.

Kartona mapes – kā tās saņemt?

Lūdzu sk. sadaļu Serviss.
Close Menu