Hromets poligrāfija

Menu
Menu
Menu

Mapes ar gumiju

Mapju ar gumiju apdruka – atsauksmes

“HILTI SERVICES LIMITED”

(..) itin viss – no nelielas uzlīmes līdz nozīmīgai brošūrai un produkcijas mapei – ir atbildis mūsu īpaši augstajām prasībām. Mūsu skatījumā galvenā SIA “Hromets poligrāfija” priekšrocība ir ne vien kvalitāte, bet arī atsaucība, nestandarta risinājumu atrašana un – mums tas ir īpaši svarīgi – ātrums, pie tam saglabājot konkurentspējīgu cenu piedāvājumu. Tāpēc, ja jums būtisks ir gan ātrums, gan laba kvalitāte, gan pretimnākšana, iesakām sadarboties ar “Hromets poligrāfija” – jūs būsiet tikai ieguvēji.

stratēģiskā mārketinga speciāliste Latvijā, Lietuvā un Igaunijā Inga Vītola

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
“Tele2”

(..) Sadarbība ar uzņēmumu "Hromets poligrāfija" aizsākās 2013. gada decembrī, uzticot galda kalendāra dizaina izstrādi un druku. (..) "Hromets poligrāfijai" esam uzticējuši galda kalendāru, mapju un skrejlapu dizaina izstrādi un druku (..) mums ir bijusi tikai pozitīva pieredze (..) Visi pasūtījumi tiek izpildīti kvalitatīvi, ievērojot izpildes termiņus un klienta vajadzības. Īpaši augstu novērtējam "Hromets poligrāfija" komandas profesionālās īpašības – individuālu pieeju katram pasūtījumam, atsaucību, radošumu, kvalitāti, precizitāti un ātrumu.

iepirkuma un sagādes nodaļa Rita Ozoliņa

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
“Deloitte Latvia”

(..) Ar SIA “Hromets poligrāfija” sadarbojamies no 2017. gada aprīļa, pasūtot (..) – blociņus, mapes, skrejlapas, roll-up utt. Kā starptautiskam uzņēmumam, mums ir ļoti svarīga kvalitāte un zīmola vadlīniju ievērošana – šajā ziņā noteikti varam paļauties uz “Hromets poligrāfija”. Ļoti patīk projektu vadītāju attieksme un pretimnākšana – cilvēciskais faktors ir ļoti svarīgs.

biznesa attīstības vadītāja Polina Nazarova

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
“MONUM”

MONUM sadarbojas ar “Hromets poligrāfija” kopš 2015. gada, kad MONUM veica pārzīmološanu. (..) ir īpaši svarīgi, lai it visur – arī drukātajā produkcijā MONUM jaunais zīmols tiktu atspoguļots korekti un pamanāmi. Kopīgi īstenojot vairākus projektus, piemēram, galda kalendāru, dokumentu mapju (..) dizaina izstrādi un druku, (..) varam rēķināties, ka darbs tiks izpildīts norunātajos termiņos, kā arī teicamā dizaina, maketa un drukas kvalitātē. Īpaši vēlos uzteikt “Hromets poligrāfija” darbinieku ieinteresēto, godprātīgo un draudzīgo attieksmi, jo tā palīdz ne vien sasniegt labus rezultātus, bet arī padara sadarbības procesu patīkamu.

mārketinga speciāliste Aija Jokste

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
“Ventbunkers”

(..) Sadarbība par poligrāfijas izstrādājumu (kalendāru, bukletu, mapju, veidlapu) ar AS “Ventbunkers” logo izgatavošanu un piegādi tika veikta profesionāli augstā līmenī un kvalitatīvi, saskaņā ar līguma nosacījumiem, darbu izpildes termiņiem un klienta vēlmēm. Poligrāfijas izstrādājumu maketu saskaņošana tika veikta operatīvi, sadarbība notika profesionāli augstā līmenī (..) AS “Ventbunkers” ir ieguvusi uzticamu sadarbības partneri un savu vēlmju rezultātu augstā kvalitātē.

valdes priekšsēdētāja E. Ciniņa

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
“Ekonomikas un kultūras augstskola”

(..) Esam vairakkārt veikuši pasūtījumus un saņēmuši teicamas kvalitātes produkciju, tai skaitā: klades, mapes, līmlapiņas u.c. Ļoti ērti tas, ka uzņēmums piedāvā produktu dizaina pakalpojumus. Varam uzteikt attieksmi pret klientiem – tā ir tikpat augstas kvalitātes kā piedāvātie produkti. Uzņēmumam raksturīga izcila un profesionāla klientu apkalpošana. Gribam pateikties par spēju laicīgi piegādāt nepieciešamo produkciju nemainīgi teicamā kvalitātē.

studiju informācijas centra vadītāja Dace Zariņa

Pilnu atsauksmi skatīt šeit

Skatiet arī citas atsauksmes.

Saņemt piedāvājumu

* Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “nosūtīt” Jūs piekrītat savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “Hromets poligrāfija”.

Mapes ar gumiju – kas tas ir?

Šīs kartona mapes ir paredzētas lielāka apjoma dokumentu un materiālu uzglabāšanai un pārnēsāšanai, tāpēc bieži vien ir ar platākām muguriņām. Mapju aizvēršanā tiek izmantota gumija. Šo mapju galvenā priekšrocība ir to noslēgtība, proti, nekas nevar izkrist ārā, jo mapes ir slēgtas no visām pusēm (klasiskajām kartona mapēm ir vaļēja augšpuse).

Mapes ar gumiju – daži fakti:

  • atšķirībā no standarta mapēm, to aizdarē tiek izmantota gumija;
  • mapes lielākoties tiek izgatavotas no tāda paša kartona kā klasiskās mapes, taču var izmantot arī dizaina papīru;
  • mapju apdruka ir iespējama gan no vienas, gan abām pusēm;
  • mapēm ir iespējama papildus pēcapstrāde – laminēšana, UV laka, karstspiede ar dažādu krāsu foliju utt.;
  • pasūtot lielu tirāžu mapēm ir iespējams pasūtīt arī individuālas krāsas gumiju;
  • mapēm var pievienot dažādus papildu elementus – CD kabatiņu, vizītkaršu kabatiņu u.c.

Mapes ar gumiju – kā tās saņemt?

Lūdzu sk. sadaļu Serviss.
Close Menu