Reģistra mapes


Saņemt piedāvājumu

  Ja plānotajam projektam ir faili, aicinām pievienot šeit.(Iespējams pievienot 1 failu līdz 20MB, ja ir vairāki faili, lūdzam izmantot ZIP arhīvu)

  * Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “nosūtīt” Jūs piekrītat savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “enivo”.

  Tevi vēl varētu interesēt:

  Kartona mapju apdruka – atsauksmes

  HILTI SERVICES LIMITED
  HILTI SERVICES LIMITED

  (..) itin viss – no nelielas uzlīmes līdz nozīmīgai brošūrai un produkcijas mapei – ir atbildis mūsu īpaši augstajām prasībām. Mūsu skatījumā galvenā SIA “enivo” priekšrocība ir ne vien kvalitāte, bet arī atsaucība, nestandarta risinājumu atrašana un – mums tas ir īpaši svarīgi – ātrums, pie tam saglabājot konkurentspējīgu cenu piedāvājumu. Tāpēc, ja jums būtisks ir gan ātrums, gan laba kvalitāte, gan pretimnākšana, iesakām sadarboties ar “enivo” – jūs būsiet tikai ieguvēji.

  stratēģiskā mārketinga speciāliste Latvijā, Lietuvā un Igaunijā Inga Vītola

  Ventbunkers
  Ventbunkers

  (..) Sadarbība par poligrāfijas izstrādājumu (kalendāru, bukletu, mapju, veidlapu) ar AS “Ventbunkers” logo izgatavošanu un piegādi tika veikta profesionāli augstā līmenī un kvalitatīvi, saskaņā ar līguma nosacījumiem, darbu izpildes termiņiem un klienta vēlmēm. Poligrāfijas izstrādājumu maketu saskaņošana tika veikta operatīvi, sadarbība notika profesionāli augstā līmenī (..) AS “Ventbunkers” ir ieguvusi uzticamu sadarbības partneri un savu vēlmju rezultātu augstā kvalitātē.

  valdes priekšsēdētāja E. Ciniņa

  Ekonomikas un kultūras augstskola
  Ekonomikas un kultūras augstskola

  (..) Esam vairakkārt veikuši pasūtījumus un saņēmuši teicamas kvalitātes produkciju, tai skaitā: klades, mapes, līmlapiņas u.c. Ļoti ērti tas, ka uzņēmums piedāvā produktu dizaina pakalpojumus. Varam uzteikt attieksmi pret klientiem – tā ir tikpat augstas kvalitātes kā piedāvātie produkti. Uzņēmumam raksturīga izcila un profesionāla klientu apkalpošana. Gribam pateikties par spēju laicīgi piegādāt nepieciešamo produkciju nemainīgi teicamā kvalitātē.

  studiju informācijas centra vadītāja Dace Zariņa

  previous arrow
  next arrow

  Reģistra mapes – kas tas ir?

  Reģistra mapes ir visizturīgākās, visstingrākās, tajās iespējams ievietot vislielāko dokumentu apjomu. Reģistra mapēm ir iespējamas daudzas personalizēšanas iespējas.

  Reģistra mapes ir iespējams izgatavot dažādos izmēros (populārākās ir A5 un A4 dokumentiem, horizontālas vai vertikālas). Lielākoties reģistra mapes tiek izgatavotas no 2mm kartona, kurš tiek aplīmēts ar apdrukātu un laminētu papīru. Jūs varat izvēlēties arī metāla stūrīšus vai lai mapes kartona daļa ir redzama.

  Reģistra mapes – daži fakti:

  • reģistra mapes tiek izgatavotas no bieza kartona (parasti ~ 2 mm), kurš no abām pusēm tiek aplīmēts ar apdrukātu papīru;
  • reģistra mapēs tiek iestrādāti gredzenu stiprinājumi (2 vai 4 gredzeni, apaļi vai D-formas) lapu turēšanai;
  • viens no svarīgākajiem parametriem reģistra mapēm ir muguriņas platums;
  • reģistra mapes vēlams laminēt, lai krāsas ilgāk kalpotu;
  • reģistra mapēs var iestrādāt papildu elementus – pildspalvu turētājs, atsperes papīra lapu turētājs, vizītkaršu kabatiņa, plastikāta trīsstūra kabatiņa u.c.;
  • reģistra mapes vākiem ir iespējams lietot arī citus materiālus – grāmatu vākiem paredzēto, plastikātu u.c.

  Reģistra mapes – kā tās saņemt?

  Lūdzu sk. sadaļu kontakti.