Uzlīmju izgatavošana


Saņemt piedāvājumu

  Ja plānotajam projektam ir faili, aicinām pievienot šeit.(Iespējams pievienot 1 failu līdz 20MB, ja ir vairāki faili, lūdzam izmantot ZIP arhīvu)

  * Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “nosūtīt” Jūs piekrītat savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “enivo”.

  Tevi vēl varētu interesēt:

  Uzlīmju izgatavošana – atsauksmes

  SIA "AMSERV MOTORS"
  SIA "AMSERV MOTORS"

  SIA “Amserv Motors” sadarbību ar SIA “enivo” uzsāka 2014. gadā ar polimēra uzlīmju izgatavošanu. Esam ļoti apmierināti ar kvalitāti, cenu un projektu vadītājas attieksmi un pretimnākšanu. Ņemot vērā pozitīvo pieredzi, varam droši ieteikt SIA “enivo” kā labu sadarbības partneri.

  Armands Vimba, valdes loceklis

  A. Ābeles inženieru birojs
  A. Ābeles inženieru birojs

  Ar SIA “enivo” sadarbojamies no 2017. gada maija. Sadarbību sākām ar mūsu uzņēmuma logo pārveidi, turpinājām ar dažādu drukāto materiālu (blociņi, uzlīmes, vizītkartes) pasūtīšanu. (..) Iesakām SIA “enivo” kā uzticamu sadarbības partneri – garantēti inovatīvi risinājumi un 100% kvalitāte!

  Armands Ābele, valdes loceklis

  Lieliska dāvana
  Lieliska dāvana

  (..) Pēc “Lieliska dāvana” pasūtījuma izgatavoti plaša profila poligrāfijas materiāli: bukleti, dāvanu kartes, dāvanu aploksnes, uzlīmes, plakāti, laika plānotāji, u.c. (..) SIA “enivo” nodrošina individuālu pieeju katram klientam. Palīdz izvēlēties kvalitatīvākos materiālus, piedāvā augstvērtīgas izstrādes tehnoloģijas. Darbus veic teicamā kvalitātē, vienmēr iekļaujoties termiņos.

  direktore Zane Borisēviča

  previous arrow
  next arrow

  Uzlīmes un etiķetes

  Uzlīme (tautā dēvēta arī par ‘stikeris’ un ‘leibelis’) ir papīra vai plastikāta izstrādājums, kam vienā pusē ir līmes slānis, otrā – dizains. Uzlīmju pielietojums ir ļoti plašs, sākot ar vienkāršām uzlīmēm uz augļiem un beidzot ar auto un skatlogu aplīmēšanu. Vairs nepastāv ierobežojumi uzlīmju izmēriem un formām.

  Uzlīmju druka – kā neiebraukt auzās?

  Katram dzīvē ir gadījies, kad no nopirktās dāvanas nevarēja ērti noplēst uzlīmi ar cenu. Vai otrādi – no atsevišķām virsmām un pie dažādiem nosacījumiem uzlīmes lobās nost pašas! Kā neapmaldīties un izvairīties no šādām situācijām? Kā uzlīmju izgatavošana (tehnoloģija un materiāli) var ietekmēt rezultātu? Visdrošākais, lai nav jāpārtaisa un jāmaksā dubultā, vērsties Hromets poligrāfijā pastāstot – kādam mērķim uzlīmes ir nepieciešamas, kādas ir izturības prasības utt. Kompetents menedžeris ieteiks Jums vislabāko risinājumu uzlīmēm gan kvalitātes, gan cenas ziņā. Atliek vien vienoties par pasūtījumu, uzlīmju tirāžu un termiņu!

  Daži populārākie uzlīmju izmantošanas veidi:

  • papīra uzlīmes (etiķetes) preču marķēšanai (augļi, būvniecības preces, kancelejas preces u.c.);
  • akciju uzlīmes (tās, ko krāj un līmē akciju bukletos);
  • uzlīmes automašīnu trafarēšanai;
  • uzlīmju druka inventāra marķēšanai utt.

  Atkarībā no pielietojuma mērķa, uzlīmes var iedalīt arī pēc to izturības, piemēram:

  • noturīgas pret mitrumu;
  • izturīgas pret izbalēšanu (saules UV starojums);
  • drošas pret skrāpējumiem un berzi (piemēram, uzlīmes uz grīdas);
  • izturīgas pret ārējās vides iedarbību, t.sk. salu (piemēram, uzlīmju druka īpaši automašīnām, āra norādēm un skatlogiem).

  Uzlīmju izgatavošana Hromets poligrāfijā:

  • uzlīmes būs patiesi piemērotas aplīmējamām virsmām, jo gatavojot piedāvājumu iedziļināmies uzlīmju turpmākās lietošanas apstākļos un piedāvājam visatbilstošākos uzlīmju izgatavošanas materiālus;
  • Jūs un Jūsu klientu kaitina tas, ka noplēšot uzlīmi no tikko nopirktās preces, paliek pretīgs lipīgs laukums!? Hromets poligrāfija šādos gadījumos uzlīmju izgatavošanai izmantos speciālos ‘noņemamos’ materiālus, kas neatstāj pēdas noņemot uzlīmi. Jūsu klienti būs ļoti pateicīgi!;
  • uzlīmju izgatavošana var būt arī ne tikai taisnstūra, bet arī patvaļīgas formas, neatkarīgi no tā, kādi materiāli un ražošanas tehnoloģija tiek izmantota;
  • visbeidzot uzlīmes ir tieši tādas kā Jūs vēlaties saņemt, jo atbildīgi piemeklējam vispiemērotāko tehnisko risinājumu katram konkrētam gadījumam.

  Uzlīmes – kā tās saņemt?

  Lūdzu sk. sadaļu kontakti.