Papīra uzlīmju izgatavošana un druka | Hromets poligrāfija

Papīra uzlīmes

Papīra uzlīmju druka – atsauksmes

SIA "AMSERV MOTORS"

SIA “Amserv Motors” sadarbību ar SIA “Hromets poligrāfija” uzsāka 2014. gadā ar polimēra uzlīmju izgatavošanu. Esam ļoti apmierināti ar kvalitāti, cenu un projektu vadītājas attieksmi un pretimnākšanu. Ņemot vērā pozitīvo pieredzi, varam droši ieteikt SIA “Hromets poligrāfija” kā labu sadarbības partneri.

Armands Vimba, valdes loceklis

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
A. Ābeles inženieru birojs

Ar SIA “Hromets poligrāfija” sadarbojamies no 2017. gada maija. Sadarbību sākām ar mūsu uzņēmuma logo pārveidi, turpinājām ar dažādu drukāto materiālu (blociņi, uzlīmes, vizītkartes) pasūtīšanu. (..) Iesakām SIA “Hromets poligrāfija” kā uzticamu sadarbības partneri – garantēti inovatīvi risinājumi un 100% kvalitāte!

Armands Ābele, valdes loceklis

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
“Lieliska dāvana”

(..) Pēc “Lieliska dāvana” pasūtījuma izgatavoti plaša profila poligrāfijas materiāli: bukleti, dāvanu kartes, dāvanu aploksnes, uzlīmes, plakāti, laika plānotāji, u.c. (..) SIA “Hromets poligrāfija” nodrošina individuālu pieeju katram klientam. Palīdz izvēlēties kvalitatīvākos materiālus, piedāvā augstvērtīgas izstrādes tehnoloģijas. Darbus veic teicamā kvalitātē, vienmēr iekļaujoties termiņos.

direktore Zane Borisēviča

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
Previous
Next

Skatiet arī citas atsauksmes.

Saņemt piedāvājumu

* Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “nosūtīt” Jūs piekrītat savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “Hromets poligrāfija”.

Papīra uzlīmes – kas tas ir?

Papīra uzlīmes un etiķetes ir visbiežāk lietotais uzlīmju veids. Uzlīmes ir lētākas ne tikai lielos apjomos, bet arī nelielās tirāžās. Tāpat uzlīmēm ir iespējams piešķirt individuālu formu u.c. elementus.

Papīra uzlīmes visbiežāk izmanto dažādu preču marķēšanai. Svarīgi ņemt vērā, ja tās ir uzlīmes ar svītru vai QR kodu, tam ir jābūt viegli nolasāmam (piemēram, nedrīkst būt gaišas krāsas), lai uzņēmuma darbiniekam pie kases šis kods regulāri nav jāievada ar roku.

Papīra uzlīmes – daži fakti:

  • uzlīmes tiek izgatavotas no nekrītota, glancēta vai matēta līmpapīra;
  • uzlīmēm iespējami vairāki līmes stipruma veidi, piemēram, viegli noņemamas vai nav paredzētas noņemšanai;
  • uzlīmes mazā tirāžā tiek izgatavotas digitāldrukā, lielās – ofsetā (katra uzlīme atsevišķi) vai fleksogrāfijā (uzlīmes ir satītas uz ruļļa);
  • lielākai izturībai uzlīmes var laminēt;
  • uzlīmēm ir iespējams piešķirt individuālu formu (izcirst) un veikt papildus pēcapstrādi, piemēram, karstspiede ar foliju;
  • uzlīmes tiek izgatavotas uz līmpapīra ar šķēlumiem, lai Jūs varētu ērti noņemt uzlīmi no pamatnes.

Papīra uzlīmes – kā tās saņemt?

Lūdzu sk. sadaļu kontakti.

Close Menu

HEI, izskatās,
ka Tev patīkam!

Ja atstāsi savu tālruņa numuru,
mēs sazināsimies ar Tevi.