Papīra uzlīmes


Saņemt piedāvājumu

  Ja plānotajam projektam ir faili, aicinām pievienot šeit.(Iespējams pievienot 1 failu līdz 20MB, ja ir vairāki faili, lūdzam izmantot ZIP arhīvu)

  * Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “nosūtīt” Jūs piekrītat savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “enivo”.

  Tevi vēl varētu interesēt:

  Papīra uzlīmju druka – atsauksmes

  SIA "AMSERV MOTORS"
  SIA "AMSERV MOTORS"

  SIA “Amserv Motors” sadarbību ar SIA “enivo” uzsāka 2014. gadā ar polimēra uzlīmju izgatavošanu. Esam ļoti apmierināti ar kvalitāti, cenu un projektu vadītājas attieksmi un pretimnākšanu. Ņemot vērā pozitīvo pieredzi, varam droši ieteikt SIA “enivo” kā labu sadarbības partneri.

  Armands Vimba, valdes loceklis

  A. Ābeles inženieru birojs
  A. Ābeles inženieru birojs

  Ar SIA “enivo” sadarbojamies no 2017. gada maija. Sadarbību sākām ar mūsu uzņēmuma logo pārveidi, turpinājām ar dažādu drukāto materiālu (blociņi, uzlīmes, vizītkartes) pasūtīšanu. (..) Iesakām SIA “enivo” kā uzticamu sadarbības partneri – garantēti inovatīvi risinājumi un 100% kvalitāte!

  Armands Ābele, valdes loceklis

  Lieliska dāvana
  Lieliska dāvana

  (..) Pēc “Lieliska dāvana” pasūtījuma izgatavoti plaša profila poligrāfijas materiāli: bukleti, dāvanu kartes, dāvanu aploksnes, uzlīmes, plakāti, laika plānotāji, u.c. (..) SIA “enivo” nodrošina individuālu pieeju katram klientam. Palīdz izvēlēties kvalitatīvākos materiālus, piedāvā augstvērtīgas izstrādes tehnoloģijas. Darbus veic teicamā kvalitātē, vienmēr iekļaujoties termiņos.

  direktore Zane Borisēviča

  previous arrow
  next arrow

  Papīra uzlīmes – kas tas ir?

  Papīra uzlīmes un etiķetes ir visbiežāk lietotais uzlīmju veids. Uzlīmes ir lētākas ne tikai lielos apjomos, bet arī nelielās tirāžās. Tāpat uzlīmēm ir iespējams piešķirt individuālu formu u.c. elementus.

  Papīra uzlīmes visbiežāk izmanto dažādu preču marķēšanai. Svarīgi ņemt vērā, ja tās ir uzlīmes ar svītru vai QR kodu, tam ir jābūt viegli nolasāmam (piemēram, nedrīkst būt gaišas krāsas), lai uzņēmuma darbiniekam pie kases šis kods regulāri nav jāievada ar roku.

  Papīra uzlīmes – daži fakti:

  • uzlīmes tiek izgatavotas no nekrītota, glancēta vai matēta līmpapīra;
  • uzlīmēm iespējami vairāki līmes stipruma veidi, piemēram, viegli noņemamas vai nav paredzētas noņemšanai;
  • uzlīmes mazā tirāžā tiek izgatavotas digitāldrukā, lielās – ofsetā (katra uzlīme atsevišķi) vai fleksogrāfijā (uzlīmes ir satītas uz ruļļa);
  • lielākai izturībai uzlīmes var laminēt;
  • uzlīmēm ir iespējams piešķirt individuālu formu (izcirst) un veikt papildus pēcapstrādi, piemēram, karstspiede ar foliju;
  • uzlīmes tiek izgatavotas uz līmpapīra ar šķēlumiem, lai Jūs varētu ērti noņemt uzlīmi no pamatnes.

  Papīra uzlīmes – kā tās saņemt?

  Lūdzu sk. sadaļu kontakti.