Veidlapas un pavadzīmes dizains un druka | Hromets poligrāfija

Veidlapas un pavadzīmes

Veidlapu izgatavošana – atsauksmes

“AUCTORITAS”

(..) Mēs esam gandarīti par katru veikto pasūtījumu, dizaina risinājumu, kas sniedzis pārsteidzošas vizuālās izmaiņas gan mūsu uzņēmumu reprezentējošos elementos, kā logo, vizītkartes, veidlapas, gan dažādos reklāmas materiālos (..) sasniegts tāds vizuālais risinājums, kādu esam iecerējuši un bieži vien tas pārspējis iecerēto. (..) mēs vienmēr esam jutuši patiesu interesi, iedziļināšanos mūsu redzējumā un vēlmi palīdzēt. (..) ja vēlaties labāko, tad tas ir SIA “Hromets poligrāfija”.

valdes priekšsēdētājs Edgars Baranovičs

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
Avalon Hotel”

(..) Ar SIA “Hromets poligrāfija” sadarbojamies no 2013. gada aprīļa, pasūtot konferenču pierakstu lapas un blociņus. (..) esam ļoti apmierināti gan dizaina un maketa ziņā, gan tehniskajā izpildījumā. Vienmēr saņemam profesionālu attieksmi un atsaucību no projektu vadītājiem. Droši varam ieteikt SIA “Hromets poligrāfija” kā uzticamu sadarbības partneri ilgtermiņā.

valdes locekle Kamilla Svirska

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
“TOLMETS”

(..) Ar SIA “Hromets poligrāfija” veidojam sadarbību kopš 2013. gada. Esam izmantojuši tādus pakalpojumus, kā veidlapu un aplokšņu apdruka un Ziemassvētku apsveikuma kartiņu sagatavošana. Darbi tikuši izpildīti kvalitatīvi norunātajā laikā. Apsveikuma kartiņu dizains bijis oriģināls, pamatojoties uz mūsu izteiktajām vēlmēm. Vienmēr esam varējuši sarunāt un nonākt pie kopsaucējiem.

valdes priekšsēdētāja Inta Ozoliņa

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
“Ventbunkers”

(..) Sadarbība par poligrāfijas izstrādājumu (kalendāru, bukletu, mapju, veidlapu) ar AS “Ventbunkers” logo izgatavošanu un piegādi tika veikta profesionāli augstā līmenī un kvalitatīvi, saskaņā ar līguma nosacījumiem, darbu izpildes termiņiem un klienta vēlmēm. Poligrāfijas izstrādājumu maketu saskaņošana tika veikta operatīvi, sadarbība notika profesionāli augstā līmenī (..) AS “Ventbunkers” ir ieguvusi uzticamu sadarbības partneri un savu vēlmju rezultātu augstā kvalitātē.

valdes priekšsēdētāja E. Ciniņa

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
“INTRAC Latvija”

(..) Augstu vērtējam sadarbību ar SIA “Hromets poligrāfija”, ievērojot mūsu kompānijas vadlīnijas (..) Visbiežāk gatavojam vizītkartes, veidlapas, kalendārus, pierakstu bloknotus, kā arī reklāmas izdales materiālus. Esam priecīgi par pretimnākošu komandu, precīzu termiņu ievērošanu un kvalitatīvu darbu izpildi.

personāla un mārketinga lietu speciāliste Jolanta Vārpa

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
Previous
Next

Skatiet arī citas atsauksmes.

Skatiet arī citas atsauksmes.

Saņemt piedāvājumu

* Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “nosūtīt” Jūs piekrītat savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “Hromets poligrāfija”.

Veidlapas un veidlapu druka

Galvenās veidlapu pazīmes – uz tām ir uzņēmuma logo un rekvizīti. Personalizētas veidlapas uzņēmumā ir kvalitātes zīme, tāpēc daudzi uzņēmumi ir izstrādājuši individuālu stilu šai ofisa produkcijai, kuru izmanto ikdienā.

Lielākoties veidlapas tiek izgatavotas no klasiska, nekrītota biroja papīra (80-100 g), īpaši tad, ja veidlapas tiek izmantotas lielos daudzumos (vairāki tūkstoši kādā laika periodā). Ja uzņēmums ir neliels vai arī uz veidlapām drukā tikai īpaši svarīgu informāciju (piemēram, līgumus), tad mēdz izvēlēties kādu no daudzajiem dizaina papīriem. Tas uzlabo uzņēmuma reputāciju šo dokumentu saņēmēju acīs, klienti novērtē, ka Jūsu uzņēmumam katra nianse ir svarīga.

Daži fakti par veidlapām:

  • veidlapu druka tiek veikta uz augstas kvalitātes biroja papīra;
  • veidlapas izmantojamas gan oficiālajām vēstulēm, gan pavadzīmēm, rēķiniem un citiem dokumentiem;
  • tiem, kas vēlas saudzēt dabu, piedāvājam izmantot otrreizējās pārstrādes papīru.

Veidlapas un pavadzīmes – kā tās saņemt?

Lūdzu sk. sadaļu kontakti.

Close Menu

HEI, izskatās,
ka Tev patīkam!

Ja atstāsi savu tālruņa numuru,
mēs sazināsimies ar Tevi.