Stendi


Saņemt piedāvājumu

  Ja plānotajam projektam ir faili, aicinām pievienot šeit.(Iespējams pievienot 1 failu līdz 20MB, ja ir vairāki faili, lūdzam izmantot ZIP arhīvu)

  * Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “nosūtīt” Jūs piekrītat savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “enivo”.

  Tevi vēl varētu interesēt:

  Stendu izgatavošana – atsauksmes

  Dentoflex Schumann
  Dentoflex Schumann

  (..) Ar SIA “enivo” sadarbība iesākta 2012. gada novembrī, kad tika pasūtīti plānotāji, kalendāri un baneri. (..) ar rezultātu esam ļoti apmierināti. Saņemam profesionālu attieksmi. Pilnīgi noteikti iesakām enivo kā labāko izvēli kalendāru izgatavošanā.

  valdes loceklis Vladimirs Berjozovs

  Liepājas enerģija
  Liepājas enerģija

  SIA “enivo” izgatavojusi (..) bukletus, skrejlapas, vizītkartes, apsveikuma kartītes, ielūgumus, banerus un kalendārus. Visi darbi izgatavoti augstvērtīgi, precīzi un īsos laika termiņos. Īpaši novērtējam SIA “enivo” komandas profesionālās īpašības – individuālu pieeju katram pasūtījumam, radošumu, kvalitāti, precizitāti un ātrumu. SIA “Liepājas enerģija” rekomendē izmantot SIA “enivo” nodrošinātos pakalpojumus kvalitatīvai, cenu ziņā konkurētspējīgai, precīzai un konkrētos termiņos realizētai poligrāfijas produkcijai.

  valdes priekšsēdētājs A. Suškovs

  Gedeon Richter
  Gedeon Richter

  Esam (..) saņēmuši kvalitatīvu produkciju vairākās kategorijās: skrejlapas, brošūras, kartiņas, ielūgumi, piezīmju blociņi (..) sienas baneri u.c. Uzņēmums SIA “enivo” piedāvā pilnu poligrāfijas pakalpojumu kompleksu – izveido dizainu, maketē, sagatavo ražošanai saražo un piegādā preci. SIA “enivo” nodrošina kvalitatīvu servisu un apkalpošanu. Projektu vadītāji ir pieredzējuši gan poligrāfijā, gan medicīniskā rakstura projektu vadībā, tāpēc laba sadarbība starp mūsu uzņēmumiem ir izveidojusies ļoti ātri.

  Latvijas pārstāvniecības vadītāja Evita Jaunzeme

  previous arrow
  next arrow

  Reklāmas stendi un izstāžu stendu izgatavošana​

  Bez reklāmas stenda nav iedomājama uzņēmuma piedalīšanās izstādē, jo tas ir stūrakmens gan tehniskajā, gan noformējuma ziņā. Stends var būt gan liela izmēra saliekama konstrukcija, gan salīdzinoši nelielais rollup (izvelkamais) stends.

  Stenda dizainam (drukātajai daļai) ir ļoti liela nozīme, jo stendu tomēr pamana pa gabalu un tad ir redzams, vai tas uzrunā skatītāju pienākt tuvāk, vai tomēr nē.

  Stendi – daži fakti:

  • izstāžu stendi ir neaizvietojama sastāvdaļa jebkurā izstādē, konferencē vai prezentācijā;
  • modernās konstrukcijas ļauj Jums nomainīt stenda attēlu pašrocīgi dažās minūtēs ar to ietaupot līdzekļus, jo nav nepieciešamības iegādāties vairākas konstrukcijas;
  • modernie pārnēsājamie reklāmas stendi sver tikai dažus kilogramus, tāpēc arī sievietes tos var droši ņemt līdzi!

  Stendi – kā tos saņemt?

  Lūdzu sk. sadaļu kontakti.