Stendi izstādēm | Hromets poligrāfija

Stendi

Saņemt piedāvājumu

Stendu izgatavošana – atsauksmes

“Dentoflex Schumann”

(..) Ar SIA “Hromets poligrāfija” sadarbība iesākta 2012. gada novembrī, kad tika pasūtīti plānotāji, kalendāri un baneri. (..) ar rezultātu esam ļoti apmierināti. Saņemam profesionālu attieksmi. Pilnīgi noteikti iesakām Hromets poligrāfiju kā labāko izvēli kalendāru izgatavošanā.

valdes loceklis Vladimirs Berjozovs

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
“Liepājas enerģija”

SIA “Hromets poligrāfija” izgatavojusi (..) bukletus, skrejlapas, vizītkartes, apsveikuma kartītes, ielūgumus, banerus un kalendārus. Visi darbi izgatavoti augstvērtīgi, precīzi un īsos laika termiņos. Īpaši novērtējam SIA “Hromets poligrāfija” komandas profesionālās īpašības – individuālu pieeju katram pasūtījumam, radošumu, kvalitāti, precizitāti un ātrumu. SIA “Liepājas enerģija” rekomendē izmantot SIA “Hromets poligrāfija” nodrošinātos pakalpojumus kvalitatīvai, cenu ziņā konkurētspējīgai, precīzai un konkrētos termiņos realizētai poligrāfijas produkcijai.

valdes priekšsēdētājs A. Suškovs

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
“Gedeon Richter”

Esam (..) saņēmuši kvalitatīvu produkciju vairākās kategorijās: skrejlapas, brošūras, kartiņas, ielūgumi, piezīmju blociņi (..) sienas baneri u.c. Uzņēmums SIA “Hromets poligrāfija” piedāvā pilnu poligrāfijas pakalpojumu kompleksu – izveido dizainu, maketē, sagatavo ražošanai saražo un piegādā preci. SIA “Hromets poligrāfija” nodrošina kvalitatīvu servisu un apkalpošanu. Projektu vadītāji ir pieredzējuši gan poligrāfijā, gan medicīniskā rakstura projektu vadībā, tāpēc laba sadarbība starp mūsu uzņēmumiem ir izveidojusies ļoti ātri.

Latvijas pārstāvniecības vadītāja Evita Jaunzeme

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
“Rīgas Tehniskā universitāte”

(..) Pēc mūsu pasūtījuma uzņēmums izgatavoja dažāda veida poligrāfisko produkciju, tai skaitā uzlīmes, brošūras un izstāžu stendus (..) SIA “Hromets poligrāfija” veica gan dizaina, gan maketēšanas darbus. Darbs allaž ir bijis izpildīts teicamā kvalitātē, neraugoties uz to, ka reizēm termiņi bijuši ļoti īsi. Īpaši esam gandarīti par izstrādātajiem dizaina risinājumiem, kas palīdzēja veicināt Latvijas izglītības eksporta palielināšanu!

ārzemju studentu departamenta direktors Igors Tipāns

Pilnu atsauksmi skatīt šeit
Previous
Next

Skatiet arī citas atsauksmes.

Reklāmas stendi un izstāžu stendu izgatavošana

Bez reklāmas stenda nav iedomājama uzņēmuma piedalīšanās izstādē, jo tas ir stūrakmens gan tehniskajā, gan noformējuma ziņā. Stends var būt gan liela izmēra saliekama konstrukcija, gan salīdzinoši nelielais rollup (izvelkamais) stends.

Stenda dizainam (drukātajai daļai) ir ļoti liela nozīme, jo stendu tomēr pamana pa gabalu un tad ir redzams, vai tas uzrunā skatītāju pienākt tuvāk, vai tomēr nē.

Stendi – daži fakti:

  • izstāžu stendi ir neaizvietojama sastāvdaļa jebkurā izstādē, konferencē vai prezentācijā;
  • modernās konstrukcijas ļauj Jums nomainīt stenda attēlu pašrocīgi dažās minūtēs ar to ietaupot līdzekļus, jo nav nepieciešamības iegādāties vairākas konstrukcijas;
  • modernie pārnēsājamie reklāmas stendi sver tikai dažus kilogramus, tāpēc arī sievietes tos var droši ņemt līdzi!

Stendi – kā tos saņemt?

Lūdzu sk. sadaļu kontakti.

Close Menu

HEI, izskatās,
ka Tev patīkam!

Ja atstāsi savu tālruņa numuru,
mēs sazināsimies ar Tevi.