Citi stendi


Saņemt piedāvājumu

  Ja plānotajam projektam ir faili, aicinām pievienot šeit.(Iespējams pievienot 1 failu līdz 20MB, ja ir vairāki faili, lūdzam izmantot ZIP arhīvu)

  * Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “nosūtīt” Jūs piekrītat savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “enivo”.

  Tevi vēl varētu interesēt:

  Stendu konstrukcija un izgatavošana

  Tā ir saliekama konstrukcija, bet vairs nav tik mobila kā rollup stends. Šīs konstrukcijas galvenā priekšrocība – to var izgatavot klientam nepieciešamajā izmērā un formā, iekļaujot arī dažādus papildelementus (gaismas, plauktus utt.).

  Konstrukcijas galvenais elements ir vieglmetāla režģis, kuru iespējams izvilkt un nostiprināt, padarot konstrukciju diezgan stabilu. Kas ir ļoti svarīgi, vienam režģim ir iespējams izgatavot vairākus grafiskos paneļus, proti – vienai konstrukcijai var mainīt dažādas bildes.

  Šis komplekts (konstrukcija + grafisko paneļu komplekts) tiek iepakots plastmasas kastē, kura ir ērta pārvietošanai un kuru var izmantot arī kā prezentācijas galdiņu (tam arī var uzmontēt apdrukātu grafisko paneli un ar līmplēvi aplīmētu virsmu).

  enivo izstrādātās un saražotās stendu konstrukcijas:

  • labāk saskatāmas, jo veidojam atbilstošu dizainu un maketu;
  • ērti pārvietojamas, jo komplektā ietilpst transportēšanas soma, ko var pārveidot par prezentācijas galdiņu;
  • ietaupa Jūsu laiku un līdzekļus, jo konstrukcijas uzstādīšana ir iespējama pašu spēkiem (vienīgi ir nepieciešamas nelielas trepes);
  • ietaupa Jūsu līdzekļus, jo augstākās kvalitātes vieglmetāla režģu konstrukcijas kalpo ilgi.

  Stendu konstrukcijas – kā tās saņemt?

  Lūdzu sk. sadaļu kontakti.