Roll-up stendu dizains un druka | Hromets poligrāfija

Roll-up stendi

Roll-up stendu izgatavošana – atsauksmes

“Deloitte Latvia”

(..) Ar SIA “Hromets poligrāfija” sadarbojamies no 2017. gada aprīļa, pasūtot (..) – blociņus, mapes, skrejlapas, roll-up utt. Kā starptautiskam uzņēmumam, mums ir ļoti svarīga kvalitāte un zīmola vadlīniju ievērošana – šajā ziņā noteikti varam paļauties uz “Hromets poligrāfija”. Ļoti patīk projektu vadītāju attieksme un pretimnākšana – cilvēciskais faktors ir ļoti svarīgs.

biznesa attīstības vadītāja Polina Nazarova

Pilnu atsauksmi skatīt šeit

Skatiet arī citas atsauksmes.

Saņemt piedāvājumu

* Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “nosūtīt” Jūs piekrītat savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “Hromets poligrāfija”.

Roll-up stendi un roll-up baneri

Roll-up ir pārnēsājams stends, kurš saliktā veidā aizņem ļoti maz vietas, taču izvilktā veidā roll-up ir aptuveni 2 metri augsts un vismaz 80 centimetri plats (maksimālais platums ir 2,5 metri).

Roll-up konstrukcija ir diezgan viegla, kā rezultātā ar to diezgan operatīvi var rīkoties arī sieviete. Tāpat arī roll-up stendu var ļoti ērti paņemt līdzi lidmašīnā vai kādā citā transportlīdzeklī.

Roll-up konstrukciju piedāvājam tikai tādu, kura laika gaitā jau ir pārbaudīta un nav sagādājusi problēmas un ir ar labām atsauksmēm no klientu puses. Roll-up grafiskajam panelim (drukātajai daļai) izmantojam uzlaboto solobloka materiālu vai arī papīru ar īpašu lamināta pārklājumu.

Hromets poligrāfijā izstrādātie un saražotie Roll-up stendi:

  • roll-up ir ērtāk pārvietojami, jo komplektā ietilpst transportēšanas soma, ko viegli nest rokā vai pāri plecam;
  • roll-up ietaupa Jūsu laiku un spēkus, jo stendu uzstādīšana un izjaukšana prasa tikai dažas minūtes;
  • roll-up ietaupa Jūsu līdzekļus ilgtermiņā, jo augstākās kvalitātes vieglmetāla konstrukcijas kalpo gadiem ilgi un nebūs nepieciešams ik pēc dažām prezentācijām pirkt jaunās!

Roll-up stendi – kā tos saņemt?

Lūdzu sk. sadaļu kontakti.

Close Menu

HEI, izskatās,
ka Tev patīkam!

Ja atstāsi savu tālruņa numuru,
mēs sazināsimies ar Tevi.