galda kalendāru TOPS

Šobrīd enivo piedāvā 48 standarta galda kalendāru modeļus, taču to skaits tiek nemitīgi papildināts ar jauniem, tehniski un vizuāli unikāliem modeļiem. Galvenokārt tie ir koka galda kalendāru modeļu, jo pieprasījums pēc tiem nemitīgi pieaug, kā arī klienti nepārtraukti vēlas ko jaunu. 

Ja neskaita lielo daudzumu pilnībā individuālu galda kalendāru, kas tiek izgatavoti precīzi pēc klienta vadlīnijām, tad pieprasījums pēc standarta modeļiem joprojām ir augsts. Pašlaik klientu vidū iecienītākie modeļi ir:

TWIN POPULAR – visklasiskākais un vispieprasītākais galda kalendārs, kurš ir izteikti funkcionāls. Šim modelim tiek izstrādāts individuāls dizains stingra kartona pamatnei, taču kalendārā daļa paliek standarta. Daži klienti izvēlas izstrādāt vairākus dizainus – katram saistītajam uzņēmumam vai zīmolam savu.

TWIN COMPACT POPULAR – galda kalendāra versija, kad uz galda nav daudz brīvas vietas. Šis kalendāra modelis ir izteikti kompakts, lētāks, bet joprojām ar individuāla dizaina pamatni. Tā galvenās priekšrocības ir lietošanas ērtums un nelielais izmērs. Papildu efektam klienti mēdz apdrukāt arī pamatnes iekšpusi.

WOOD SHELF PREMIUM – vispopulārākais eko sērijas galda kalendāra modelis. Tam tiek izstrādāts pilnībā individuāls dizains gan pamatnei, gan kalendārajai daļai. Pārdomātā konstrukcija padara šo modeli izteikti videi draudzīgu, jo tam nav spirāles vai kāda cita stiprinājuma. Tāpat arī koka pamatni ir iespējams lietot vairākus gadus, mainot tikai kalendāro daļu, kas ļauj ietaupīt.

SLIM BLACK PREMIUM – viskompaktākais enivo galda kalendāra modelis, kad uz galda vispār nav vietas. Tā vertikālā konstrukcija atradīs vietu uz jebkura galda, vienlaicīgi nezaudējot funkcionalitāti. Pilnībā individuāls dizains ļauj īstenot vispārdrošākās idejas, bet stabilā pamatne tās noturēs redzeslokā visa gada garumā.