sienas kalendāru TOPS

Pašlaik enivo piedāvā 56 standarta sienas kalendāru modeļus, taču to skaitu mēdzam papildināt ar jauniem modeļiem, kas ir tehniski unikāli un vizuāli pievilcīgi. Galvenokārt tie ir vai nu ļoti kompakti modeļi, kurus var ērti nosūtīt pa pastu, vai arī ļoti grandiozi un ekskluzīvi. 

Lai arī klienti bieži pasūta pilnībā individuālus sienas kalendārus, kas tiek izgatavoti precīzi pēc klienta vadlīnijām, pieprasījums pēc standarta sienas kalendāriem joprojām ir liels. Šobrīd populārākie modeļi ir:

TRINITY CEO POPULAR – vispopulārākais sienas kalendāra modelis Latvijā nu jau gadu desmitus. Šis modelis apvieno plašas dizaina iespējas (daudz vietas reklāmai) ar augstu funkcionalitāti (pārskatāmi mēneši un kompakta konstrukcija). enivo šo sienas kalendāra modeli ir izstrādājis tehniski maksimāli kvalitatīvu (izmantotie materiāli un pēcapstrāde), lai tas spētu perfekti izpildīt savas funkcijas visa gada garumā.

A3 POPULAR – populārs modelis tad, ja klientam ir daudz ko parādīt. Šim pāršķiramajam sienas kalendāram ir vieta klienta dizainam uz katras lapas, kas ir 12 reizes vairāk nekā modeļiem tikai ar personalizējamu pamatni. Tālāk jau ir brīvais lidojums starp korporatīvo un māksliniecisko noformējumu – kā klients vēlas sevi pasniegt.

DA VINCI ADVANCED – grandiozs sienas kalendārs, kas nebūs nepamanāms. Tā izteikti lielais izmērs padara to perfektu mākslinieciskajam dizainam, jo tā pamatne ir kā audekls, uz kā var brīvi un nepiespiesti izpausties. Lai arī šis modelis ir pilnībā funkcionāls, to izvēlas mākslinieciski pievienotās vērtības dēļ.

HAIKU – šo sienas kalendāru raksturo divi vārdi – elegants un kompakts. Tā nepierastā, kompaktā formā un dabīgais bezhlora papīrs izceļ šo sienas kalendāru uz citu modeļu fona. Viens no ekoloģiskākajiem enivo sienas kalendāru modeļiem.