kādu kalendāru šogad izvilksi Tu?

Rudens, vispiemērotākais laiks aktīvai rīcībai. enivo klienti jau jūlijā sāka aktīvi gatavoties rudens sezonai – gan plāno mārketinga aktivitātes gada otrajai pusei, gan aktīvi pasūta kalendārus 2024. gadam, jo:

  • pasūtot rudenī, tie joprojām ir izdevīgi
  • vēl var paspēt izgatavot gandrīz jebkuru kalendāra modeli, arī pašu sarežģītāko
  • nav pārāk ilgi jāgaida uz kalendāra dizainu un maketu

Vai Tu arī plāno mārketingu gada nogalei laicīgi? Pasūti kalendārus jau tagad un atbrīvo savus resursus pirmssvētku periodam!

Nezini, kādu kalendāru pasūtīt? Izvēlies no Baltijā lielākā kalendāru piedāvājuma šeit. Neviens modelis neuzrunā? Izgatavosim jebkuras sarežģītības individuālu kalendāru pilnīgi no nulles. Un tas vēl nav viss!

Bez papildu maksas Tu saņemsi arī:

  • 100% garantiju maketa precizitātei – Tev nebūs jāpārbauda datumi, vārda un svētku dienas, nedēļu numerācija u.c. svarīgās detaļas
  • gada nogali bez stresa un raizēm – Tavi kalendāri jau būs gatavi, kamēr citi tikai sāks par tiem domāt
  • profesionālu dizainu
  • piegādi līdz pašām durvīm visā Latvijā

kalendāru “izstrādājumiem” – nē!

enivo piedāvā tikai īstus, autentiskus kalendārus, nevis to izstrādājumus. Tirgū eksistē daudz alternatīvu un atvasinājumu, kur tiek taupīts uz maketa precizitātes vai ražošanas materiālu rēķina. Rezultāts – ne pārāk taisni kalendāri ar dubultajiem datumiem, drukas kļūdām, neatbilstošām svētku un vārda dienām, nedēļu numerāciju un citiem brīnumiem.

Mums sāp sirds redzot šādus kalendārus, jo tie ir mūsu sirdslieta. Lai garantētu kvalitāti, enivo savus klientus atbrīvo no atbildības par maketa precizitāti, ļaujot tiem fokusēties tikai uz saviem tiešajiem pienākumiem.

apskati plašāko piedāvājumu Baltijā

BONUSS – maisiņi Taviem kalendāriem

Vai Tu zini, ka gada nogalē papīra dāvanu maisiņi ar auklu rokturiem kļūst par deficītu? Pieprasījums pēc tiem pieaug desmitkārt, stipri apsteidzot piedāvājumu. Šogad visiem maisiņu nepietiks!

Esi pasūtījis sienas vai galda kalendārus pie enivo? Tad tev bonusā pienākas arī 11% atlaide papīra dāvanu maisiņiem ar auklu rokturiem! Negaidi rudeni, pasūti tos kopā ar kalendāriem jau tagad.

pasūti kalendārus un maisiņus šeit

    * Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu Pasūtīt Tu piekrīti savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “enivo”.