enivo turpina darbu

Informācija klientiem

Informējam, ka neskatoties uz ārkārtas situāciju un dažādiem ierobežojumiem saistībā ar COVID-19 vīrusu izplatību, enivo turpina savu darbu. Protams, ievērojot dažādus aizsardzības mērus, lai pasargātu darbiniekus un klientus. Dažas no metodēm, ko izmantojam šajā krīzes situācijā – darbs attālināti no mājām, klientu vizīšu pārcelšana tiešsaistē, sabiedriskā transporta vietā izmantojam darba auto un tādējādi palīdzot darbā nokļūt vairākiem kolēģiem vienlaicīgi, pusdienu pārtraukumos nedodamies uz publiskām ēstuvēm un, protams, personīgā higiēna.

Projektu pieteikumu, izpildes un norēķinu kārtība saglabāta kā ierasta – projektu pieteikumi tiek iesūtīti elektroniski vai pa tālruni. Drukāto produkciju piegādājam vajadzīgajā adresē, izmantojot kurjeru pakalpojumus, kā arī piedāvājam dažādus virtuālos risinājumus kā alternatīvu.

 Jebkuru jautājumu vai neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar mums pa tālruni:

+371 67 278 992 vai e-pastu: poligrafija@poligrafija.lv .

Aicinām izturēties atbildīgi krīzes laikā! Šobrīd jābūt vienotiem, esam atvērti, lai palīdzētu viens otram – atradīsim risinājumu gan mērķa sasniegšanai, gan arī pielāgosim cenu atbilstoši situācijai. Zvaniet, rakstiet – atradīsim risinājumus un strādāsim! Uzvar tie, kas nepadodas!

Cieņā,

SIA “enivo” komanda