Soļi svaigā gaisā

enivo birojā pabeigta un ekspluatācijā nodota jaunā ventilācijas/kondicionēšanas sistēma.

enivo vislielākā vērtība esam mēs, darbinieki. Rūpējoties par mūsu darba apstākļiem, vadība nolēma investēt vairāk nekā 22’000 EUR darbinieku labsajūtā un veselībā!

Pavisam nesen mūsu jaukajā birojā tika pabeigta un ekspluatācijā nodota jauna ventilācijas/kondicionēšanas sistēma.

Tā ir vadošā Zviedru ražotāja «SystemAir» gaisa apstrādes sistēmas «TOPVEX» un Japānas industriālās tehnikas ražotāja «MITSUBISHI» Premium klases «Heavy Industries» gaisa kondicionēšanas sistēma. Ar moderno vadības sistēmu automātiski tiek uzturēta nepieciešamā svaiga gaisa plūsma, spiediens un temperatūra. Visās telpās tagad ir svaigs, filtrēts (bez putekļiem!) un kondicionēts gaiss!

Svarīgi, ka gaisa apstrādes sistēma izmanto izejošā gaisu siltuma enerģiju, lai uzsildītu auksto ienākošo svaigo (āra) gaisu. Šādi tiek ievērojami samazināts enerģijas patēriņš gaisa piesildīšanai augstajā laikā. Tādēļ šāda investīcija ir ļoti draudzīga apkārtējai videi.

Arī kondicionēšanas iekārtas ir vienas no efektīvākajām pasaulē, to lietderības koeficients gandrīz 4,5 reizes pārsniedz patērētās elektroenerģijas daudzumu, jo tiek izmantota inovatīva invertora tehnoloģija.

Lai mazinātu iespēju saaukstēties, iekšējos kondicionieru moduļos ir iespēja darbināt 3D gaisa plūsmu – gaiss tiek vienmērīgi samaisīts visā telpā neapdraudot cilvēkus ar iesnām un kakla sāpēm.

Tagad ikdienas ejam drošus soļus svaigā gaisā mūsu birojā!